بازگشت ناگلزمان به بایرن؟
کد خبر: 1350

بازگشت ناگلزمان به بایرن؟

سران بایرن در اندیشه بازگرداندن یولیان ناگلزمان به مونیخ و نشاندن او روی نیمکت مربیگری تیمشان‌ هستند.

بایرن‌مونیخ طاقت دوری یولیان ناگلزمان را نداشت و تنها پس از ۱.۵ سال می‌خواهد او را دوباره به خدمت بگیرد.

طبق گزارش شبکه تلویزیونی اسکای، باشگاه بایرن به این نتیجه رسیده است که ناگلزمان باید فصل آینده به عنوان مربی به تیم مونیخی بازگردد. سران این باشگاه می‌خواهند قراردادی سه یا چهارساله را به این مربی پیشنهاد بدهند تا او در پایان یورو ۲۰۲۴ هدایت این تیم را بار دیگر بر عهده بگیرد. بایرن به دنبال جانشینی برای توماس توخل است که به‌زودی از این تیم خواهد رفت.

ماکس ابرل و کریستف فرویند، مدیران ورزشی بایرن‌مونیخ، تمایل به حضور دوباره ناگلزمان در این تیم دارند و سرمربی ۳۶ساله نیز به نظر مشکلی برای بازگشت به تیم سابقش ندارد. تنها مانع موجود در شرایط فعلی، اصرار رودی فولر، مدیر ورزشی تیم ملی آلمان است که چندی پیش اعلام کرد فدراسیون فوتبال آلمان به دنبال حفظ ناگلزمان تا جام جهانی ۲۰۲۶ است.

ناگلزمان از ژوئیه ۲۰۲۱ تا پایان مارس ۲۰۲۳ سرمربی بایرن بود و در ادامه توماس توخل جایگزینش شد. توخل هرگز نتوانست از پس انتظارها برآید و یک سال پیش از پایان قراردادش مجبور به ترک باواریا شده است.

آلمان به‌تازگی با دو برد مقابل فرانسه (دو بر صفر) و هلند (دو بر یک) نشان داد در شرایط خوبی قرار دارد و امیدوار است در یورو ۲۰۲۴ که به میزبانی خودش برگزار می‌شود بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورد.

مارکا پیش از این خبر داده بود بایرن‌مونیخ به دنبال جلب رضایت زین‌الدین زیدان برای حضور در این تیم است.

بایرن‌مونیخ چهارشنبه‌شب در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان به دیدار آرسنال می‌رود و این تیم یکشنبه هفته جاری رسما کورس قهرمانی را به بایر لورکوزن واگذار کرد و پس از یازده فصل پیاپی دستش از قهرمانی در بوندسلیگا کوتاه ماند.

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار