پیش بینی جنجالی مانچینی از قهرمانی جام ملت‌ها / مربی ایتالیایی عربستان را خط زد
کد خبر: 131

پیش بینی جنجالی مانچینی از قهرمانی جام ملت‌ها / مربی ایتالیایی عربستان را خط زد

سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال عربستان با وجود پیروزی تیمش را با وجود برتری در دو بازی نخستینش در قطر جزو مدعیان اصلی قهرمانی در جام ملت‌های آسیا نمی‌داند.

 تیم ملی فوتبال عربستان در دومین بازی‌اش در جام ملت‌های آسیا به مصاف قرقیزستان رفت و توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند. عربستان با بردی که در این بازی به دست آورد شش امتیازی شد و صعودش را به دور بعد قطعی کرد. با آنکه بسیاری عربستان را از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در جام ملت‌های آسیا می‌دانند اما روبرتو مانچینی چنین نظری ندارد.

سرمربی ایتالیایی عربستان که با اختلاف بسیار زیاد نسبت به دیگر مربیان بالاترین حقوق را دریافت می‌کند، بعد از پیروزی تیمش برابر قرقیزستان گفت: خوشحالیم که در این بازی توانستیم به پیروزی دست پیدا و صعودمان را قطعی کنیم. اکنون به بازی پایانی (دور گروهی) با تایلند فکر می‌کنم. بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم. فرصت‌های زیادی را از دست دادیم اما خوشبختانه در نهایت پیروز شدیم.

او درباره مدعیان اصلی قهرمانی گفت: عربستان جزو مدعیان قهرمانی نیست. تیم‌های کره جنوبی، ژاپن، ایران و استرالیا در سطح بالاتری‌اند و مدعیان اصلی قهرمانی به شمار می‌آیند.

مانچینی درباره حریفان بعدی عربستان گفت: فرقی نمی‌کند با چه تیمی در مرحله بعد بازی کنیم. ژاپن باشد یا کره جنوبی یا هر تیم دیگری. می‌خواهیم در هر بازی که به میدان می‌رویم به پیروزی برسیم.

دیدگاه‌تان را بنویسید