پاسخ نهایی‌ سردار به پیشنهاد لالیگایی مشخص شد
کد خبر: 177

پاسخ نهایی‌ سردار به پیشنهاد لالیگایی مشخص شد

سردار آزمون تصمیم نهایی خود در مورد پیشنهاد‌های لایگایی‌اش را به مدیران لورکوزن اعلام کرده است.

اگرچه سردار آزمون این روزها تمام تمرکز خود را روی موفقیت با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا قرار دادهُ اما اخیرا شایعات در مورد آینده این ستاره ایرانی به اوج خود رسیده است.

در چند روز اخیر رسانه‌های مختلف از جمله خبرنگار مطرح ایتالیایی یعنی فابریتزیو رومانو تایید کردند که دو باشگاه آندلسی سویا و رئال بتیس خواهان به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی هستند و قصد دارند سردار را برای تقویت فاز هجومی خود به خدمت بگیرند.  

از طرف دیگر جدایی ایگلسیاس از بتیس و انتقال او به بایرلورکوزن این فرضیه که سردار در ژانویه به تیم اسپانیایی ملحق شود را تقویت کرد. این در حالی است که همچنان علاقه سویا نیز به این بازیکن پابرجاست.

همان‌طور که فابریتزیو رومانو گزارش داده بود سرمربی جدید رم یعنی دنیله ده‌روسی به مدیران این باشگاه تاکید کرده که کاملا روی آزمون حساب می‌کند و نباید جالوروسی به فروش او فکر کند. این در حالی است که شاید لورکوزن تمایل دارد آزمون را با یک مبلغ خوب به فروش برساند و علاقه باشگاه ‌های اسپانیایی نیز این موضوع را تقویت کرد.

با این حال اکنون سردار همان‌طور که قبلاً هم اعلام کرده بود تصمیم نهایی خود را به اطلاع مدیران باشگاه لورکوزن رسانده و اعلام کرده که هیچ تمایلی برای ترک پایتخت ایتالیا حداقل در نقل و انتقالات ژانویه ندارد. این در حالی است که در یکی دو روز گذشته باز هم دو باشگاه لالیگایی به خصوص بتیس با لورکوزن در تماس بوده‌اند اما عدم تمایل سردار به ترک رم علیه خواسته آنها شد.

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار