انتقاد عمانی‌ها از برانکو بالا گرفت/ او را به پرسپولیس ببرید!
کد خبر: 126

انتقاد عمانی‌ها از برانکو بالا گرفت/ او را به پرسپولیس ببرید!

گزارشگر عمانی معروف شبکه الکاس نسبت به عملکرد برانکو شدیداً انتقاد کرد.

 

خلیل البلوشی، گزارشگر عمانی معروف شبکه الکاس در پایان بازی عمان و تایلند که با تساوی بدون گل به پایان رسید، در خصوص عملکرد برانکو گفت:برانکو را به پرسپولیس ببرید. او مربی خوبی است و شما می‌توانید دوباره او را داشته باشید. برانکو با تیم ملی عمان نمایش خوبی نداشت ولی همچنان این شانس را دارد تا با پیروزی مقابل قرقیزستان راهی مرحله حذفی شود.

وی ادامه داد: با این حال مردم عمان نسبت به عملکرد برانکو در این تیم انتقاد دارند. مردم عمان از دست او به خاطر عملکرد تیم ملی در این ۲ بازی عصبانی هستند. امروز نمایش خوبی نداشتیم. به نظرم این آخرین رقابت برای برانکو در تیم ملی عمان است. مهمترین چیز این است که در بازی انتهایی مقابل قرقیزستان متمرکز و به صعود امیدوار باشیم.

این در حالی است که سرمربی تیم ملی فوتبال عمان انتقادات نسبت به نمایش تیمش را نمی‌پذیرد.

برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی بدون گل عصر یکشنبه مقابل تایلند در دور دوم مرحله گروهی جام ملت های آسیا که در قطر برگزار شد، به بازیکنانش افتخار کرد و به آنها به خاطر روحیه جنگندگی آنها تبریک گفت.

برانکو در نشست خبری بعد از بازی ادامه داد که بازیکنان عمان بازی قدرتمندی انجام دادند و این نشان می‌دهد که آنها می‌دانست بازی سختی خواهد بود و تلاش زیادی می‌طلبد.

او با تاکید بر اینکه بازیکنانش هر چه در توان داشتند، ارائه کردند و خوش شانس نبودند، عنوان کرد: در دو دیدار در سطح بالا ظاهر شدیم و با روحیه و میل به پیروزی به میدان رفتیم و سبک خود را حفظ کردیم.

سرمربی تیم ملی عمان با اشاره به اینکه تیم ملی تایلند منسجم، سازماندهی شده و به سختی قابل نفوذ است، بازی دور سوم مقابل قرقیزستان را بسیار سخت توصیف کرد.

لازم به ذکر است که تیم عمانی با کسب یک امتیاز در این گروه که عربستان، تایلند و قرقیزستان هم در آن هستند، در رده سوم قرار دارد.

منبع: فارس

دیدگاه‌تان را بنویسید