لیگ برتر بسکتبال| صعود شهرداری گرگان قطعی شد
کد خبر: 1254

لیگ برتر بسکتبال| صعود شهرداری گرگان قطعی شد

دیدار سوم مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر آقایان ایران با انجام چهار دیدار برگزار شد.

بازی‌های سوم مرحله یک چهارم نهایی بیست و پنجمین دوره لیگ برتر آقایان ایران دیروز(شنبه 25 فروردین) با انجام چهار دیدار برگزار شد.

در نخستین دیدار این مرحله، کاله مازندران میزبان تیم ذوب آهن اصفهان بود و با نتیجه 105 بر 80 به پیروزی رسید. در این بازی امیرحسین یازرلو با 30 امتیاز، 3 پاس گل، 3 توپ ربایی و کارایی 31 بهترین بازیکن بود. با کسب نخستین پیروزی تیم کاله، سری 2 بر یک به سود تیم ذوب آهن شد.

در دیگر بازی این مرحله، مهرام تهران به مصاف تیم صنعت مس کرمان رفت و این دیدار را با نتیجه 92 بر 79 واگذار کرد. مهدی افخمی در این دیدار با 26 امتیاز، 6 پاس گل، 4 ریباند و کارایی 23 بهترین بازیکن شد. سری این دیدار 2 بر یک به نفع تیم مهرام است.

سومین دیدار تیم‌های پالایش نفت آبادان و طبیعت تهران در مرحله یک چهارم نهایی برگزار شد و پالایش نفت دومین پیروزی خود را با نتیجه 85 بر 82 به دست آورد. در این بازی حامد حدادی با 18 امتیاز، 20 ریباند، 8 پاس گل و کارایی 31 به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد. سری این دیدار 2 بر یک به سود پالایش نفت آبادان شد.

شهرداری گرگان در این مرحله مقابل تیم لیموندیس شیراز به میدان رفت و سومین پیروزی خود را با نتیجه 88 بر 73 کسب کرد. ارسلان کاظمی در این دیدار با 14 امتیاز، 18 ریباند، 3 پاس گل و کارایی 31 بهترین بازیکن بود. شهرداری گرگان با کسب سه پیروزی پیاپی، به عنوان نخستین تیم به مرحله نیمه‌نهایی این دوره از رقابت‌ها صعود کرد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار