لیگ NBA| لیکرز به پلی‌آف رسید/ پایان فصل برای یاران کری
کد خبر: 1368

لیگ NBA| لیکرز به پلی‌آف رسید/ پایان فصل برای یاران کری

تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز با پیروزی مقابل نیواورلینز پلیکانز به پلی‌‌آف لیگ NBA رسید.

روز نخست مرحله پلی‌این لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، NBA شاهد برگزاری 2 دیدار در کنفرانس غرب بود که در آن صبح امروز (چهارشنبه) تیم‌های لس‌آنجلس لیکرز و ساکرامنتو کینگز مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

لیکرز با 23 امتیاز، 9 ریباند، 9 پاس گل، 3 توپربایی و 2 دفاع لبران جیمز مقابل نیواورلینز پلیکانز به برتری رسید. آنتونی دیویس هم 20 امتیاز و 15 ریباند دیگر برای لیکرز داشت. زایان ویلیامسون نیز 40 امتیاز و 11 ریباند به سود نیواورلینز کسب کرد.

در بازی دیگری که در سالن گلدن وان ساکرامنتو برگزار شد، تیم میزبان با اختلاف 24 امتیاز بر گلدن استیت وریرز غلبه کرد. کیگان ماری 32 امتیاز و 9 ریباند و دومانتاس سابونیس 16 امتیاز و 12 ریباند برای ساکرامنتو کینگز کسب کردند. استیفن کری نیز 22 امتیاز برای وریرز به دست آورد.

لیکرز با ثبت این پیروزی به عنوان تیم هفتم کنفرانس غرب به پلی‌آف رسید و حریف دنور ناگتس، مدافع عنوان قهرمانی شد. پلیکانز هم برای راهیابی به پلی‌آف با ساکرامنتو روبرو می‌شود. فصل جاری هم برای گلدن استیت به پایان رسید.

 نتایج بازی‌های صبح امروز، چهارشنبه به شرح زیر است:

لیکرز 110 - نیواورلینز 106
گلدن استیت 94 - ساکرامنتو 118

برنامه بازی‌های فردا به شرح زیر است:

میامی - فیلادلفیا
آتلانتا - شیکاگو

دیدارهای پلی‌این لیگ NBA بین تیم‌های ششم تا دهم جدول فصل قانونی برگزار می‌شود و دو تیم برتر به مرحله پلی‌‌آف راه پیدا می‌کنند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار