لیگ NBA| مینه‌سوتا با حذف فینیکس، صعود کرد
کد خبر: 1731

لیگ NBA| مینه‌سوتا با حذف فینیکس، صعود کرد

تیم بسکتبال مینه‌سوتا با کسب چهارمین پیروزی متوالی مقابل فینیکس سانز به مرحله نیمه‌نهایی کنفرانس غرب لیگ NBA رسید.

تیم مینه‌سوتا تیمبروولوز با کسب چهارمین پیروزی متوالی مقابل فینیکس سانز در سری پلی‌‌آف لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، NBA به مرحله نیمه‌نهایی کنفرانس غرب صعود کرد.

آنتونی ادواردز 40 و کارل آنتونی تاونز 28 امتیاز برای وولوز در این دیدار کسب کردند. 31 امتیاز ادواردز در نیمه دوم به دست آمد. پیروزی وولوز در حالی رقم خورد که دوین بوکر 49 و کوین دورنت 33 امتیاز برای سانز کسب کردند. مینه‌سوتا در مرحله نیمه نهایی کنفرانس غرب به مصاف برنده سری لیکرز و دنور خواهد رفت.

تیم میلواکی باکس که همچنان یانیس آنتتوکمپو، ستاره یونانی خود را در به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، این بار در غیاب دیمین لیلرد به مصاف ایندیانا پیسرز رفت که چیزی جز شکست در انتظار این تیم نبود. مایلز ترنر، 29 امتیاز، 9 ریباند و 3 دفاع برای پیسرز داشت. ایندیانا در این دیدار با ثبت 22 پرتاب 3 امتیازی موفق، رکورد جدیدی در تاریخ این باشگاه در مرحله پلی‌آف به ثبت رساند.

داک ریورس، سرمربی میلواکی پس از شکست تیمش گفت: وقتی وارد مسابقه شدیم، خودمان را در تله تاکتیکی حریف دیدیم و کارهایی انجام دادیم که پیش از این نمی‌کردیم. ما کاملا در تله حریف گیر افتادیم.

لس‌آنجلس کلیپرز نیز با درخشش پل جرج و هاردن مقابل دالاس موریکس به پیروزی رسید. جرج و جیمز هر کدام 33 امتیاز برای کلیپرز کسب کردند. کایری اروینگ 40 امتیاز و لوکا دانچیچ 29 امتیاز، 10 ریباند و 10 پاس گل برای دالاس داشتند.

نتایج دیدارهای صبح امروز، دوشنبه به شرح زیر است:

نیویورک 97 - فیلادلفیا 92 (3 بر یک به سود نیویورک)
کلیپرز 116 - دالاس 111 (2 بر 2)
میلواکی 113 - ایندیانا 126 (3 بر یک به سود ایندیانا)
مینه‌سوتا 122 - فینیکس 116 (4 بر صفر به سود مینه‌سوتا)

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار