صعود شهرداری به نیمه‌نهایی بسکتبال باشگاه‌های آسیا/ صدرنشینی گرگانی‌ها در گروه B
کد خبر: 2679

صعود شهرداری به نیمه‌نهایی بسکتبال باشگاه‌های آسیا/ صدرنشینی گرگانی‌ها در گروه B

تیم بسکتبال شهرداری گرگان، به عنوان صدرنشین گروه B راهی مرحله نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا شد.

سومین روز مسابقات جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا در حالی امروز (سه‌شنبه - ۲۲ خرداد ۱۴۰۳) پیگیری شد که تیم شهرداری گرگان، سومین بازی خود از این رقابت‌ها را مقابل تیم هیروشیما دراگون‌فلیزبا پیروزی پشت سر گذاشت.

شاگردان مصطفی در ان دیدار نیز همانند بازی دوم خود شروع خوبی نداشتند و ۲۳ - ۱۷ کوارتر نخست را واگذار کردند. در کوارتر دوم شهرداری گرگان به بازی برگشت ۲۳-۲۸ این کوارتر را برد، اما در مجموع ۴۶ - ۴۵ بازنده به رختکن رفت.

با آغاز نیمه دوم اما نماینده ایران به واسطه درخشش جوزف مایکل یانگ ۲۰-۲۹ کوارتر سوم را برد تا در مجموع ۶۶ - ۷۴ از حریف خود پیش بیفتد. در کوارتر چهارم نیز با درخشش جوزف یانگ و مبین شیخی، شهرداری گرگان ۱۵-۲۰ پیروز شد تا در مجموع ۸۱ - ۹۴ برنده بازی شود.

شهرداری گرگان با این برد ۵ امتیازی شد تا ضمن تثبیت صدرنشینی خود در گروه B مسابقات، به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا نیز صعود کند. شهرداری در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف تیم دوم گروه A می‌رود.

جوزف مایکل یانگ پوینت گارد آمریکایی تیم شهرداری گرگان، نقش پررنگی در کسب این پیروزی داشت. او در این دیدار ۳۴ امتیاز،‌ ۴ ریباند و ۴ پاس گل را به ثبت رساند تا با تاثیرگذاری ۳۰، بهترین بازیکن شهرداری گرگان و امتیاز آورترین بازیکن زمین شود.

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار