لیگ برتر بسکتبال| شکست ذوب‌آهن در خانه/ پیروزی مهرام با درخشش جمشیدی
کد خبر: 610

لیگ برتر بسکتبال| شکست ذوب‌آهن در خانه/ پیروزی مهرام با درخشش جمشیدی

تیم‌های نفت آبادان، شهرداری گرگان، مهرام، مس کرمان، کاله و لیموندیس حریفان خود را در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر بسکتبال شکست دادند.

هفته بیست‌ودوم لیگ برتر بسکتبال دیروز (دوشنبه - 21 اسفند ماه) با انجام شش دیدار پیگیری شد و تیم‌های نفت آبادان، شهرداری گرگان، مهرام، مس کرمان، کاله و لیموندیس حریفان خود را شکست دادند.

تیم نفت آبادان با 17 امتیاز و 20 ریباند محمد ترابی موفق به شکست پدافند هوایی شد. حامد حدادی در این بازی غایب بود. محمد فخفوری هم برای تیم پدافند، 22 امتیاز گرفت.

تیم مهرام در یک بازی نزدیک و با اختلاف چهار امتیاز از سد مس رفسنجان گذشت. محمد جمشیدی ملی‌پوش سابق مهرام ستاره این بازی بود و 30 امتیاز برای تیمش کسب کرد. محمدرضا تقی‌لو نیز 20 امتیاز برای مس به دست آورد.

در دیگر بازی که دیروز (دوشنبه) برگزار شد، شهرداری گرگان به لطف برتری 20 بر 5 در کوارتر دوم بر طبیعت غلبه کرد. سینا واحدی 16 و ارسلان کاظمی 14 امتیاز برای شهرداری کسب کردند.

آخرین بازی دیروز در اصفهان بین دو تیم ذوب‌آهن و لیموندیس شیراز برگزار شد که دیدار بسیار نزدیکی بود و در نهایت با برتری شاگردان محمدرضا اسلامی در لیموندیس به پایان رسید. جیلن بردلی 27 امتیاز برای تیم شیرازی کسب کرد و دوایت بایکس هم در حالی که 40 دقیقه برای ذوب‌آهن بازی کرد، 19 امتیاز به دست آورد.

نتایج بازی‌های روز گذشته به شرح زیر است:

ذوب‌آهن اصفهان 89 - لیموندیس شیراز 91
پالایش نفت آبادان 81 - رعد پدافند هوایی مشهد 63
شهرداری گرگان 76 - طبیعت تهران 54
مهرام 91 - صنعت مس رفسنجان 87
صنعت مس کرمان 96 - آورتا ساری 82
کاله مازندران 97 - فولاد هرمزگان 81

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار