سه گزینه فدراسیون بسکتبال برای سرمربیگری تیم ملی
کد خبر: 653

سه گزینه فدراسیون بسکتبال برای سرمربیگری تیم ملی

فدراسیون بسکتبال ایران سه مربی نام آشنای داخلی را برای سپردن هدایت تیم ملی به آن‌ها، مد نظر دارد.

سومین جلسه کمیته فنی فدراسیون بسکتبال ایران در حالی روز گذشته برگزار شد که یکی از اصلی‌ترین بحث‌های این نشست، بررسی عملکرد هاکان دمیر، سرمربی ترکیه‌ای تیم ملی و گزینه‌های مد نظر فدراسیون برای جایگزینی این مربی بود.

در حالی که اطلاع رسانی دقیقی از مسائل مطرح شده در این نشست صورت نگرفت، اکنون اما شنیده می‌شود که سه گزینه داخلی در کنار هاکان دمیر، نفراتی هستند که برای برعهده گرفتن هدایت تیم ملی پس از اتمام قرارداد دمیر در اردیبهشت سال آینده، پیشنهاد شده‌اند.

طبق شنیده‌ها مصطفی هاشمی، مهران شاهین‌طبع و مهران حاتمی، در کنار هاکان دمیر، سه گزینه داخلی هستند که فدراسیون بسکتبال تصمیم دارد در صورت قطع همکاری با هاکان دمیر و صلاحدید کمیته فنی و هیات رئیسه، یکی از آن‌ها را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کند.

البته طبق خبرهای موجود، فدراسیون بسکتبال فعلا با هیچ یک از این نفرات بجز مهران شاهین‌طبع، گفت‌وگویی در این رابطه نداشته و باید دید چه زمانی این موضوعات به صورت رسمی مطرح خواهد شد. 

بعد از قطع همکاری سعید ارمغانی با فدراسیون و تیم ملی بسکتبال ایران، هاکان دمیر ترکیه‌ای اردیبهشت امسال قراردادی یکساله با فدراسیون ایران بست. حال که کم‌تر از سه ماه تا پایان قرارداد این مربی ترک زمان باقی است، به دلیل کسب نتایج ضعیف زمزمه‌های جدایی او از تیم ملی ایران شدت گرفته است. 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار