فدراسیون دوچرخه‌سواری مربی انگلیسی آنلاین گرفت!
کد خبر: 141

فدراسیون دوچرخه‌سواری مربی انگلیسی آنلاین گرفت!

​فدراسیون دوچرخه‌سواری توافق خود را با مربی انگلیسی تا المپیک پاریس نهایی کرد و این مربی به صورت آنلاین به ورزشکاران تمرین می‌دهد.

رسول اسدی، رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری از نهایی شدن همکاری با "جاناتان ویگنز" مربی انگلیسی مقیم بلژیک خبر داد و گفت: این مربی مطرح تا المپیک پاریس در خدمت فدراسیون دوچرخه سواری خواهد بود. جاناتان ویگنز از هفته آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. این مربی وضعیت فعلی ورزشکاران این رشته را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. با هماهنگی فدراسیون و کمیته تیم های ملی سه ورزشکار کشورمان زیر نظر این مربی به صورت آنلاین کار خواهند کرد.

او ادامه داد: در صحبت‌هایی که با این مربی انگلیسی داشتیم، قرار شد از ظرفیت دانشگاه‌ها برای ارزیابی ابتدایی از وضعیت ورزشکارانمان بهره ببریم و اطلاعاتی را که او نیاز دارد، تهیه کرده و در اختیارش قرار دهیم. در مورد راه اندازی آکادمی رسمی فدراسیون دوچرخه‌سواری نیز با او مشورت کردیم و مقرر شد در این‌ارتباط جلسات مرتب و مستمری داشته باشیم و را ه‌اندازی آکادمی را با مشورت ایشان پیش ببریم.

اسدی گفت: در صورت عملکرد خوب این مربی و تأیید فدراسیون، همکاری خود را با جاناتان ویگنز بعد از المپیک پاریس هم ادامه خواهیم داد و در آن مقطع ورزشکاران بیشتری را در اختیار او قرار می دهیم.

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید