فراخوان مدیران خودرو بیانگر تعهد این شرکت در حوزه خدمات پس از فروش است
کد خبر: 2131

فراخوان مدیران خودرو بیانگر تعهد این شرکت در حوزه خدمات پس از فروش است

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام فراخوان سراسری از سوی شرکت مدیران خودرو به منظور بررسی فنی خودروی حادثه دیده را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: این فراخوان سراسری بیانگر تعهد این شرکت نسبت به خریداران این خودرو بوده و ایفای تعهدات نسبت به مشتریان از ویژگی های مثبت شرکت مدیران خودرو است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامیاعلام فراخوان سراسری از سوی شرکت مدیران خودرو به منظور بررسی فنی خودروی حادثه دیده را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: این فراخوان سراسری بیانگر تعهد این شرکت نسبت به خریداران این خودرو بوده و ایفای تعهدات نسبت به مشتریان از ویژگی های مثبت شرکت مدیران خودرو است.

روح الله عباسپور در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو در خصوص فراخوان سراسری شرکت مدیران خودرو که در رابطه با نقص فنی پیش آمده برای یکی از محصولات این شرکت و به منظور ایجاد آرامش در میان خریداران این خودرو در دستور کار مدیران خودرو قرار گرفته است، اظهار داشت: معمولا در حوزه خودروسازی و هواپیماسازی در دنیا وقتی خودرویی دارای نقص فنی است، شرکت خودروساز با اعلام فراخوان سراسری در صدد بررسی، عیب یابی و رفع نقص فنی خودرو برآمده و خودروهای سالم و با شرایط بهتر را به مشتریان تحویل می دهد.

وی افزود: به هر حال در مرحله تولید آزمایشی تا بهره برداری از خودرو ممکن است نواقصی در خودرو وجود داشته باشد اما آنچه در رابطه با نقص فنی محصول مدیران خودرو حائز اهمیت است، پذیرفتن این موضوع از سوی این شرکت و تلاش برای رفع مشکل ایجاد شده است و این اقدام از سوی مدیران خودرو از حسن نیت و مسئولیت پذیری این شرکت در حوزه خدمات پس از فروش حکایت دارد.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی اعلام فراخوان سراسری از سوی شرکت مدیران خودرو به منظور بررسی فنی خودروی حادثه دیده را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: این فراخوان سراسری بیانگر تعهد این شرکت نسبت به خریداران این خودرو بوده و ایفای تعهدات نسبت به مشتریان از ویژگی های مثبت شرکت مدیران خودرو است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: 

 

امیدواریم با برگزاری این فرخوان سراسری از سوی مدیران خودرو نقض فنی این خودرو برطرف شده و با تحویل خودروهای باکیفیت این شرکت به خریداران، دیگر خطری متوجه مردم نباشد و از شرکت مدیران خودرو نیز بابت این اقدام به جا و مشتری مدارانه تقدیر و تشکر می کنیم.

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار