کنعانی‌زادگان به دنبال عنوان گلزن‌ترین مدافع لیگ
کد خبر: 1269

کنعانی‌زادگان به دنبال عنوان گلزن‌ترین مدافع لیگ

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس یکی از بزرگترین فرصت‌های گلزنی تیمش را در دیدار مقابل ملوان از دست داد تا گل شماره پنج او در این فصل شکل نگیرد.

محمدحسین کنعانی زادگان که طی هفته‌های اخیر در فرم گلزنی قرار گرفته بود، روی یکی از هجوم‌های تیمش در دیدار مقابل ملوان بندرانزلی فرصت خوبی برای باز کردن دروازه فرعباسی داشت که تکل مدافع ملوان مانع از این اتفاق شد.

کنعانی زادگان که در محوطه جریمه حریف حاضر شده بود، روی ارسال کات بک و جاگیری فوق العاده‌‌اش موفق شد ضربه‌اش را به سمت دروازه بزند که با برخورد به مدافع ملوان برگشت داده شد. نکته جالب توجه که این توپ برگشتی در موقعیت مناسبی در اختیار گئورگی گولسیانی دیگر مدافع میانی پیش تاخته سرخپوشان قرار گرفت که ضربه این مدافع گرجستانی در موقعیتی ویژه راهی اوت شد.

کنعانی زادگان در این فصل توانسته پنج گل برای پرسپولیس به ثمر برساند و بعد از گئورگی گولسیانی شش گله دومین مدافع گلزن تیمش لقب گیرد و باید دید در هفت هفته باقی مانده قادر خواهد بود این رقابت داخلی را به سود خود کند و عنوان گلزن‌ترین مدافع لیگ را به خود اختصاص دهد یا خیر.

کنعانی زادگان دوران پیشرفت خود را بعد از حضور در ملوان به عنوان بازیکن سرباز استارت زده بود و در تقابل دوباره مقابل این تیم دوست داشتنی گیلانی از انگیزه زیادی برخوردار بود که البته ماحصل تلاش او یک کلین شیت ارزشمند و سه امتیاز سرنوشت ساز بهمراه دیگر هم‌تیمی‌هایش در این بازی بود و باید دید در دیدار آتی تیمش مقابل نفت آبادان قادر خواهد بود به تعداد گل‌هایش اضافه کند یا خیر.

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار