خرید قطری پرسپولیس از راه رسید!
کد خبر: 138

خرید قطری پرسپولیس از راه رسید!

با اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس، عبدالکریم حسن به پرسپولیس پیوست.

ستاره فوتبال قطر و عضو پیشین تیم ملی این کشور با توجه به توافق‌های صورت گرفته و برای عقد قرارداد نهایی راهی پایتخت شد تا به جمع سرخ‌پوشان تهرانی ملحق شود.

او نخستین خرید زمستانی پرسپولیس در نقل و انتقالات میان‌فصل است و قراردادش با این تیم به مدت یک فصل و نیم اعتبار خواهد داشت.

عبدالکریم حسن که قرار است تست‌های پزشکی را هم پشت سر بگذارد، بعد از موفقیت در تست پزشکی به‌صورت رسمی قرارداد خود را امضا خواهد کرد اما بعید است که در این راه مشکلی به وجود بیاید.

حسن به‌صورت تخصصی بازیکن پست سه فوتبال (دفاع چپ) است ولی با توجه به ویژگی‌های فنی، قدرت بازی در پست‌های دیگر را هم دارد. بیشتر دوران فوتبال این بازیکن در باشگاه السد قطر گذشت و همراه با این تیم به افتخارات و عناوین قهرمانی بسیاری دست پیدا کرد.

وی در سال ۲۰۱۸ موفق شد عنوان بازیکن سال فوتبال آسیا را از آن خود کند و اکنون در ۳۰ سالگی به دنبال تجربه بازی در پرافتخارترین و محبوب‌ترین تیم فوتبال ایران است.

2p3pqnu0

نکته جالب اینکه او در فصلی بهترین بازیکن آسیا شد که علیرضا بیرانوند هم در مراسم حضور داشت اما در نهایت حسن توانست نظر  هیئت داوری را جلب کند و توپ طلای آسیا را بالای سر ببرد.

عبدالکریم یکی از معدود بازیکنان آسیایی تاریخ پرسپولیس خواهد بود و همچنین به اولین بازیکن قطری قرمزها تبدیل می‌شود که حضورش در پرسپولیس، توجهات بیشتری را متوجه این تیم تهرانی می‌کند.

باتوجه به نمایش ضعیف علی نعمتی در نیم فصل نخست، عبدالکریم در پست او به میدان می‌رود و باید دید که می‌تواند خیال پرسپولیس را از حضور یک بازیکن طراز اول راحت کند یا خیر؟

دیدگاه‌تان را بنویسید