شیدا مقصودلو خواهر تتلو است؟ / زن سرمربی خارجی سپاهان کیست؟
کد خبر: 1811

شیدا مقصودلو خواهر تتلو است؟ / زن سرمربی خارجی سپاهان کیست؟

این روزها اسم شیدا مقصودلو همسر مربی خارجی سپاهان زیاد شنیده می شود و از آنجایی که نام فامیلش شبیه نام خانوادگی اصلی تتلو است گاهی گمان می کنند این دو نسبتی دارند.

این روزها مسلمان شدن مربی سپاهان بعد از ازدواج با  شیدا مقصودلو  مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

اما با وجود شباهت نام، شیدا مقصودلو خواهر  تتلو  نیست؛ امیرحسین صرفا دو خواهر به نام های نغمه و نسیم دارد.هر دوی آنها در فضای مجازی فعال هستند. نسیم که خواهر کوچکتر است مشغول فعالیت در حوزه املاک است.

خواهر بزرگتر کمتر درگیر حواشی است و در دادگاه تتلو هم به همراه مادرش حاضر بود. او چندروز پیش از حامد بهداد بخاطر حمایت از تتلو تشکر کرد.

شیدا مقصودلو  کیست؟

شیدا مقصودلو همسر ژوزه، یکی از بازیگران زن ایرانی دهه هفتادی است که در تاریخ 6 شهریور 1376 در تهران متولد شد.

 

درمورد خانواده او اطلاعات چندانی در دسترس نیست و بیشتر اطلاعات مربوط به حرفه بازیگری و دوران بعد از ازدواجش با سرمربی سپاهان است.

شاید مهم ترین فیلم شیدا مقصدلو قهرمان اصغر فرهادی باشد که خانم بازیگر در این فیلم، کنار چهره هایی همچون محسن تنابنده، امیر جدیدی فرشته صدر عرفایی و... به ایفای نقش پرداخت. شیدا مقصدلو در قهرمان نقش منشی رادمهر را برعهده داشت.

فعلا فیلم هایی که شیدا مقصدلو در آن بازی کرده به همین جا ختم میشود و باقی فیلم شناسی و آثار بازیگری اش مربوط میشود به حضور در نمایشهایی همچون "چند تکه لغزان"، "لوله"، "آرش"، "تورنج"، "نشانی".

 

منبع: رکنا
  • Mehdi ارسالی در

    شیدا مقصودلو متولد گرگان هستش نه تهران

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار