هوادار جنجالی سپاهان 10 سال محروم شد!
کد خبر: 1832

پرونده باز است، اولین حکم سنگین؛

هوادار جنجالی سپاهان 10 سال محروم شد!

فدراسیون فوتبال حکم خود در پرونده هوادار جنجالی سپاهان را صادر کرد.

۷۲ ساعت پس از اتفاقات عجیب روی سکوهای ورزشگاه آزادی که با واکنش گسترده از سوی مدیران و بازیکنان تیم پرسپولیس نیز همراه بود، کمیته انضباطی حکم نهایی خود را در پرونده هوادار خبرساز تیم سپاهان منتشر کرد.

بر این اساس او تا ده سال آینده اجازه حضور در هیچ ورزشگاهی برای تماشای بازی فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال را نخواهد داشت. فدراسیون اظهارات او در گفتگو با خبرنگاران را مصداق بارز توهین و هتک حرمت خوانده است. 

همچنین فدراسیون فوتبال اعلام کرده که این پرونده برای رسیدگی به تخلفات اشخاص حقیقی و حقوقی باز خواهد ماند تا به این ترتیب مشخص شود که احکام بعدی نیز در راه هستند. 

حکم فدراسیون فوتبال را بخوانید:

 

درباره گزارش ابرازی علیه هوادار منتسب به باشگاه سپاهان اصفهان مبنی بر ارتکاب رفتار توهین‌آمیز در ورزشگاه آزادی در جریان مسابقه دو تیم پرسپولیس و سپاهان در مورخ 1403/2/12 از سری رقابت‌های لیگ برتر کشور، با توجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده و با عنایت به مفاد مطالب عنوان شده از سوی هوادار موضوع گزارش که در جریان تحقیقات هویت نامبرده نصرا... گرگزن مشخص شده است اظهارات وی از مصادیق هتک حرمت و توهین محسوب می‌شود.

بنابراین مستند به مواد 60 و 71 مقررات انضباطی نامبرده به مدت 10 سال از ورود به کلیه ورزشگاه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشور محروم خواهد بود.

رای صادره با لحاظ ماده 89 مقررات موصوف قابل اجرا بوده و ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظر خواهی در کمیته استیناف فدراسیون خواهد بود.

ضمنا پرونده جهت رسیدگی به تخلفات سایر اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی مفتوح خواهد بود.

 

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار