مدیرعامل هوادار: امتیاز تیم ما فروخته نمی‌شود
کد خبر: 1844

مدیرعامل هوادار: امتیاز تیم ما فروخته نمی‌شود

مدیرعامل باشگاه هوادار گفت که امتیاز این باشگاه به مجموعه دیگری واگذار نخواهد شد.

محمدجواد رحیمی مدیرعامل باشگاه هوادار پس از پایان نشست هیئت مدیره و مالک باشگاه هوادار، شایعه فروش امتیاز مجموعه را کذب و پوچ برشمرد و گفت: متأسفانه سیاست سکوت و پرهیز از ورود به حواشی بیهوده از سوی ما گاهی موجب می‌شود که حرف‌های کوچک به‌مرور بزرگ بشود؛ وگرنه همه می‌دانند که صداقت در اطلاع‌رسانی، شیوه همیشگی ما در برخورد با رسانه‌ها و کارشناسان بوده و خواهد بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه باشگاه ما از هیچ ارگان، نهاد، اداره، سازمان، هلدینگ یا شرکتی به‌صورت اداری و مالی پشتیبانی نمی‌شود، اما مالک مجموعه کماکان تنها در کنار ماست و جای قدردانی دارد که حتی مذاکره برای فروش را نیز بر عهده بنده و هیئت مدیره قرار داده است.

 

مدیرعامل باشگاه هوادار با اشاره به حمایت مالک باشگاه گفت: در دیدار خانگی چند هفته گذشته برابر گل‌گهر که با پیروزی ما نیز به پایان رسید، مالک باشگاه هوادار برای بار نخست به ورزشگاه پاس قوامین تهران آمد و برتری تیمش را در کنار بنده و دیگر اعضای هیئت مدیره به نظاره نشست. پس واقعاً تصمیمی بابت فروش در هیچ سطحی وجود ندارد. مجموعه‌هایی که از آنها به‌عنوان مشتری یا خریدار احتمالی نام برده شده، چنین مسئله‌ای را به‌صورت شفاهی یا رسمی تأیید نکرده‌اند.

رحیمی با تمجید از نتایج هوادار خاطرنشان کرد: خوشبختانه نتایج مجموعه ما در سال‌های اخیر و روند صعودی‌مان در فوتبال ایران سبب شده است که هوادار بیش از پیش در کانون توجهات قرار بگیرد. خوشبختانه در فصل جاری نیز با تلاش کادر فنی، بازیکنان و تمامی عوامل، یک اتفاق بزرگ در حال رخ دادن است.

وی با اشاره به صعود هوادار به جمع هشت تیم پایانی جام حذفی ایران بیان کرد: صعود به جمع تک‌رقمی‌های جدول لیگ برتر و مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی می‌تواند ادامه شگفتی‌سازی و ماجراجویی مجموعه‌ای باشد که از حیث بودجه و مباحث مالی، به معنای واقعی در رتبه آخر باشگاه‌های لیگ برتری است و ارزش عملکرد مربیان، بازیکنان و مدیران را به اذعان کارشناسان و علاقه‌مندان صد چندان کرده است.

مدیرعامل هوادار به اقدامات این باشگاه در تیم‌های پایه اشاره و عنوان کرد: باشگاه هوادار به‌عنوان تنها باشگاه فوتبال ایران در فصل جاری و با اقداماتی چون فروش بازیکن و جذب حامیان مالی، در آستانه برابری درآمدها و هزینه‌ها قرار دارد. در فصول آینده با تخصیص حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها و برنامه‌های دیگر مانند گسترش آکادمی و تمرکز بیشتر روی پرورش استعدادها، برای نخستین بار در فوتبال ایران شاید باشگاهی وارد فاز درآمدزایی و سوددهی شود.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار