شیدا مقصودلو ماند و پیرمرد هتاک اصفهانی!
کد خبر: 1876

شیدا مقصودلو ماند و پیرمرد هتاک اصفهانی!

در روز‌هایی که بسیاری منتظر تماشای بازی‌های جذاب در فوتبال ایران بودند، دوباره حواشی بر متن چربید.

رقابت‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران درحالی به پایان رسید که دو تیم مدعی استقلال و پرسپولیس بازی‌های سرنوشت‌سازی در تبریز و تهران داشتند. دو دیداری که به نظر می‌رسید مهیج‌ترین بازی‌های هفته و یا شاید این فصل باشند، حسابی بی‌خاصیت از آب درآمدند تا علاقمندان به فوتبال دلسر شوند.

البته هرچقدر که این دیدارها، خاصه بازی حساس‌تر پرسپولیس و سپاهان در تهران بار فنی نداشت، حاشیه داشت. پیرمرد هتاک اصفهانی را دیگر کسی نیست که نشناسد؛ او روی سکوی هواداران سپاهان به طور علنی به دوربین زل زد و به هواداران زن بی‌شمار پرسپولیس توهین‌های بی شرمانه‌ای کرد. سکو آشفته بود و بار دیگر تقابل این دو تیم نشان داد آبستن حوادث غیرمنتظره است.

البته که سپاهانی‌ها فقط با این پیرمرد هتاک به صدر اخبار برنگشتند؛ دیگر داستان نام آشنا هم شیدا مقصودلو است. بازیگر ایرانی که خواسته یا ناخواسته یکی دو هفته‌ای می‌شود جای اخبار فنی فوتبال را گرفته است. دختری که همسر ژوزه مورایس، سرمربی پرتغالی سپاهان، شده و اتفاقا ژوزه برای رسمی کردن ازدواجش به دین اسلام هم گرویده است. در هفته‌هایی که به نظر می‌رسید هیجان فوتبال خالص به هواداران منتقل شود فقط داستان یک پیرمرد هتاک ماند و شیدا مقصودلو. اینجا دیگر کسی هم نمی‌پرسد ستاره‌های سوپرمیلیاردی فوتبال، با این همه هزینه که روی دست باشگاه‌ها می‌گذارند، چرا از انجام حداقل‌ها در زمین عاجز مانده‌اند.

 

منبع: فرارو
 • علی ارسالی در

  کجاش این پیرمرد اصفهانی بود ، نه لهجه اصفهانی داشت نه فامیلش اصیل اصفهانی بود ، تا حالا هم تو بازی های خانگی سپاهان ما ندیدیمش اصلا ، معلوم نیس از کجا اومده بود فقط سپاهان رو خراب کنه و باعث تفرقه شدید دو شهر بشه ، شما هم نباید مینوشتید پیرمرد اصفهانی باید مینوشتید پیرمرد بی نام و نشان

 • رضا ربع پخملی ارسالی در

  هتاک اون دخترایی هستن که ادب نداشتن..
  هتاک اون دخترای هستن که استادیوم رو با دستشویی اشتباه گرفتن..
  هتاک اون دخترایی هستن که ادرار ریختن رو سر هوادارای سپاهان.
  هتاک اون کسایی هستن که به نورافکن و رضاییان،... توهین کردن
  پیرمرد اصفهانی فقط حرف حق زد...!

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار