قلعه‌نویی: از کیفیت و نتیجه راضی‌ام/ گل دوم هنگ‌کنگ خطا بود
کد خبر: 2567

قلعه‌نویی: از کیفیت و نتیجه راضی‌ام/ گل دوم هنگ‌کنگ خطا بود

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از عملکرد شاگردانش، کیفیت بازی و نتیجه کسب شده در بازی مقابل هنگ‌کنگ ابراز رضایت کرد.

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از بازی ایران مقابل هنگ‌کنگ در دور برگشت مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2026 گفت: دیداری که در آن شش گل به ثمر برسد، حتماً بازی زیبایی است. ما امشب دو حریف داشتیم. یک تیم خوب هنگ‌کنگ و دیگری رطوبت بالای این کشور. هنگ‌کنگ بازی خوبی انجام داد و در کنار آن هوا هم رطوبت بالایی داشت.

وی ادامه داد: چهار گل زدیم و موقعیت‌های دیگری هم برای گلزنی داشتیم اما در مجموع با توجه به حضور تعدادی بازیکن جوان که به تازگی به تیم ملی اضافه شده‌اند، من هم از عملکرد و کیفیت بازی و هم از نتیجه کسب شده رضایت دارم.

سرمربی تیم ملی با اشاره به گل دومی که هنگ کنگ در این بازی به ثمر رساند گفت: در فیلمی که دیدیم اعتقاد داریم گل دوم هنگ‌کنگ خطا بود. در مجموع از میزبانی خوب هنگ‌کنگ تشکر می‌کنم. اعتقاد دارم فوتبال این کشور خیلی پیشرفت کرده و در آینده نزدیک می‌تواند یکی از رقبای سرسخت فوتبال در آسیا باشد.

قلعه‌نویی عنوان کرد: فوتبال در آسیا به هم نزدیک شده و نتایج ثبت شده در جام ملت‌های آسیا هم این حرف را ثابت می‌کند. جام ملت‌ها نشان داده هر بازی می‌تواند برای تیم‌های آسیایی دشوار باشد و امروز شرایط آب و هوایی و همچنین شرایط هنگ کنگ کار را مشکل کرده بود.

سرمربی تیم ملی با تبریک به طارمی برای به ثمر رساندن هت تریک در این بازی و در مجموع 50 گل در بازی‌های ملی برای او در ادامه بازی‌های ملی آرزوی موفقیت کرد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار