بازگشت پرسپولیس به تنظیمات کارخانه؛ به این تیم مهاجم نیامده است!
کد خبر: 274

بازگشت پرسپولیس به تنظیمات کارخانه؛ به این تیم مهاجم نیامده است!

پرسپولیس با وجود نقل‌و‌انتقالات پُرشمار در نیم‌فصل، باز هم در پست مهاجم با کمبود بازیکن مواجه بوده و این موضوع به یک مشکل همیشگی در این تیم تبدیل شده است.

کمبود بازیکن در خط حمله پرسپولیس به یک موضوع همیشگی در این تیم تبدیل شده است؛ فرقی نمی‌کند ابتدای فصل باشد یا نیم‌فصل! پرسپولیس هر چقدر هم بازیکن بگیرد، بازهم در خط حمله با فقر بازیکن مواجه است تا همیشه سرمربی این تیم یک چالش مهم داشته باشد.

جذب عبدالکریم حسن، اوستون ارونوف، عیسی آل‌کثیر، محمد خدابنده‌لو و ابوالفضل بابایی نشان می‌دهد مدیریت باشگاه پرسپولیس در نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل عملکرد بدی نداشته و تا حد زیادی نیازهای این تیم را برطرف کرده، اما جدایی شهاب زاهدی و نبیل باهویی یک‌بار دیگر پرسپولیس را در موقعیت مهاجمِ حداقلی قرار داد.

سرخپوشان که نیم‌فصل اول را هم با همین مشکل پشت سر گذاشتند، اکنون فقط آل‌کثیر و بابایی را در پست مهاجم دارند تا ترک عادت نکرده و بازهم فقط دو بازیکن در خط حمله داشته باشند. مشکلی که در زمان گل‌محمدی نیز بارها گریبان پرسپولیس را گرفته بود و در کمال تعجب این مشکل از یک فصل به فصل دیگر منتقل می‌شود.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی نیم‌فصل اعلام کرده در صورتی که اوسمار ویرا درخواست جذب مهاجم دهد، احتمال دارد یک مهاجم خارجی به جمع سرخپوشان اضافه شود. باید دید با این وضعیت پرسپولیس چه وضعیتی در نیم‌فصل دوم خواهد داشت.

کمبود مهاجم در مقاطع زمانی مختلف به پرسپولیس لطمه زده و با این شرایط باید دید ادامه نیم‌فصل دوم چگونه برای این تیم سپری می‌شود و آیا باز هم این معضل تکراری پاشنه آشیل سرخپوشان خواهد شد یا اتفاقات دیگری رخ می‌دهد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار