بیرانوند: پاداش‌ها را از اصل قراردادمان کم کردند!
کد خبر: 2820

بیرانوند: پاداش‌ها را از اصل قراردادمان کم کردند!

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه پاداش‌های پرداختی به سرخپوشان را از اصل قراردادشان کم کرده است.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در حساب اینستاگرامی خود نوشت: «فصلی که گذشت یکی از سخت‌ترین فصول حضورم در پرسپولیس بود و به لطف خدا، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران توانستیم در زمانی که همه ناامید از کسب قهرمانی بودند قهرمان شویم، تلاش تا آخرین لحظه و امید داشتن بخشی از مکتب بزرگ پرسپولیس بوده و وظیفه بازیکنان نیز است.

در کنار این شرایط، مطابق آنچه که در لیگ‌ها نیز گاهی می‌شنویم شنیده شد که حتی پاداش برای برخی از تیم‌های رقیب در نظر گرفته شد تا مقابل ما با تمام توان بازی نمایند. هر چند معتقدم تمامی این تیم‌ها با رعایت اصول حرفه‌ای و جوانمردی مثل همه بازی‌های گذشته با شرافت بازی و ثابت کردند که روح جوانمردی در فوتبال بالاتر از همه موضوعات جریان دارد. طبیعی است که تیم ما هم در این شرایط مثل همیشه از طریق باشگاه یا اسپانسرها به جهت احترام پاداش‌هایی در نظر می‌گیرند، ولی متأسفانه باخبر شدم در کمال بی‌احترامی این پاداش‌ها را بعد از قهرمانی از اصل مطالبات کسر کرده و قسمتی از اصل قرارداد را در نظر گرفته‌اند.

بحث بنده آن پاداش‌ها نیست کما اینکه بیشتر از آنها را بچه‌های تیم نذر و به انسان‌های نیازمند پرداخت کرده‌اند. حقیقتاً این اتفاقات انسان را سرخورده می‌کند، حس اعتماد را از بین برده و نوعی بی‌احترامی به بازیکن تلقی می‌شود و انسان را وادار به تصمیماتی می‌کنند که برخلاف میل باطنی است».

تیم فوتبال پرسپولیس , علیرضا بیرانوند ,

علاوه بر بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی نیز با انتشار استوری در فضای مجازی از عدم توجه باشگاه پرسپولیس به بازیکنان انتقاد کرده است.

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار