پرسپولیس ماتزاری را رها نکرده؛ سفر به ایران برای جلب نظر نهایی؟
کد خبر: 2949

پرسپولیس ماتزاری را رها نکرده؛ سفر به ایران برای جلب نظر نهایی؟

باشگاه پرسپولیس هنوز از جذب والتر ماتزاری نا امید نشده و در تلاش است تا این مربی را به ایران بیاورد و شرایط زندگی در کشورمان را به او نشان بدهد.

بعد از جدایی اوسمار ویرا، پرسپولیس هنوز موفق به جذب جانشین او نشده و هر روز اخبار متعددی در این زمینه منتشر می‌شود. در شرایطی که خیلی‌ها بر این باور بودند که یکی از بین یان فنت شیپ هلندی و مارکوس پاکتای برزیلی به عنوان سرمربی انتخاب می‌شوند، باشگاه پرسپولیس در حرکتی رونالدینیویی مذاکرات مفصلی با والتر ماتزاری ایتالیایی انجام داد و حتی رضایت او را برای حضور در ایران جلب کرد.

در روزهای اخیر اما شیطنت‌هایی صورت گرفت و اطلاعاتی به دست دستیاران ماتزاری رسید که آنها از حضور در پرسپولیس انصراف دادند. همین مسأله باعث شد تا ماتزاری هم تأکید کند که به زمان بیشتری برای فکر کردن به پیشنهاد پرسپولیس نیاز دارد.

حال در شرایطی که همه معتقدند ماتزاری دیگر به لیگ ایران و باشگاه پرسپولیس نمی‌آید، رضا درویش و همکارانش تلاش خود را ادامه می‌دهند تا شاید بتوانند نظر سرمربی سابق ناپولی و اینترمیلان را تغییر بدهند.

پرسپولیس ماتزاری را رها نکرده؛ سفر به ایران برای جلب نظر نهایی؟

حسین بادامکی، معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس به هیچ وجه با نا امیدی از حضور ماتزاری صحبت نمی‌کند: «ما در حال مذاکره هستیم و با ماتزاری صحبت می‌کنیم. ان‌شاءالله ظرف امروز و فردا نتیجه مشخص می‌شود.» گویا باشگاه پرسپولیس راهکار جدیدی نیز به کار گرفته و قرار است مربی ایتالیایی پاسخ پیشنهاد جدید را بدهد. پرسپولیسی‌ها از ماتزاری دعوت کرده‌اند تا برای بررسی شرایط، یکی دو روز در تهران میهمان آنها باشد و از نزدیک وضعیت زندگی در ایران را سبک و سنگین کند و بعد جواب نهایی را بدهد.
 

گفته می‌شود ماتزاری از این مسأله استقبال کرده اما باید دید آیا پاسخ قطعی خود را به این پیشنهاد جدید ارائه می‌دهد یا نه؟ پرسپولیسی‌ها می‌خواهند در این زمینه راستی‌آزمایی کنند و به ماتزاری بگویند که زندگی در ایران مشکل خاصی ندارد. همچنین قرار است در صورت نهایی شدن این سفر، ماتزاری از کمپ پرسپولیس بازدید کند و امکانات این تیم برای موفقیت را بسنجد.

 

منبع: ایرنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار