سپاهان و مورایس در انتهای مسیر؛ پیشنهاد جدید رسید
کد خبر: 3023

سپاهان و مورایس در انتهای مسیر؛ پیشنهاد جدید رسید

احتمال ادامه همکاری ژوزه مورایس با باشگاه سپاهان بسیار اندک است.

 دو روز قبل ژوزه مورایس رسماً از باشگاه سپاهان درخواست جدایی کرد، آنهم در حالی که یک سال دیگر از قراردادش با این باشگاه باقی است.

اگر چه مدیران باشگاه سپاهان از مورایس خواسته‌اند که به مدت یک هفته در مورد درخواستش فکر کند، اما احتمال ادامه همکاری وی با این تیم چیزی نزدیک به صفر است. با این اوصاف بعید نیست که حتی زودتر از مدت یک هفته، سرمربی پرتغالی تیم جدید خود را معرفی کند.

بررسی‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد مورایس بعد از دو فصل همکاری با طلایی‌پوشان و کسب قهرمانی جام حذفی، در صورت دریافت پیشنهاد بهتر از سپاهان جدا خواهد شد، موردی به نظر می‌رسد به تحقق نزدیک شده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، می‌توان در هفته دوم تیر ماه وی را سرمربی سابق سپاهان خواند.

نباید فراموش کرد که باشگاه سپاهان در 16 مرداد ماه سال جاری باید در پلی‌آف لیگ نخبگان به مصاف شباب الاهلی امارات برود. در شرایط فعلی و مسائل اقتصادی که استخدام مربیان خوب خارجی هزینه زیادی دارد، به نظر می‌رسد در صورت قطعیت رسمی خروج مورایس، احتمالاً سرمربی جدید سپاهان ایرانی باشد، هر چند باشگاه سپاهان تا این لحظه رسماً نقشه راه خود در صورت جدایی مورایس را بروز نداده است. 

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار