قلعه‌نویی: برخی کارشناسی‌ها از سر بغض است و دلیل فنی ندارد
کد خبر: 3061

قلعه‌نویی: برخی کارشناسی‌ها از سر بغض است و دلیل فنی ندارد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از برخی منتقدان این تیم انتقاد کرد و انتقادات آنها را از سر دشمنی می‌داند.

 امیر قلعه‌نویی پس از قطعی شدن حضور ایران در گروه A انتخابی جام جهانی 2026 اظهار داشت: فوتبال در کشورهای دنیا به هم نزدیک شده است و نتایجی که در جام ملت‌های اروپا به دست آمد، نشان می‌دهد دولت‌ها در فوتبال سرمایه‌گذاری کرده‌اند. در گروه سختی قرار گرفته‌ایم. قطر قهرمان دوره گذشته جام ملت‌های آسیاست و سرمایه‌گذاری کرده. نتایج ازبکستان در رده‌های مختلف هم نشان می‌دهد که این کشور از قدرت‌های رو به پیشرفت است.

وی با تمجید از فوتبال امارات تصریح کرد: امارات نیز جدیداً روی فوتبال سرمایه‌گذاری می‌کند و تیم ملی بسیار خوبی است. ما هم ایران هستیم و با نتایج خوبی که در سال گذشته کسب کردیم، در سید اول قرار گرفتیم. مطمئنم به‌عنوان یکی از دو تیم اول به جام جهانی صعود خواهیم کرد و امیدوارم با ارائه بازی‌های خوب، دل ملت ایران را شاد کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران با انتقاد از منتقدان خود بیان کرد: بعضی از کارشناسی‌هایی که انجام می‌شود، دلیل فنی ندارد. از همه عزیزان می‌خواهم به ما کمک کنند. بعضی از کارشناسان از فوتبال دور بوده‌اند و بعضی از آنها با بغض صحبت می‌کنند. درهای تیم ملی به روی این دوستان باز است. خواهش می‌کنم به کسانی تریبون بدهید که اهل فن و دلسوز ملت ایران باشند؛ نه اینکه حساب‌های شخصی خودشان را تسویه کنند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار