نوشی صوفیانی: لیاقت قهرمانی در جام حذفی را داشتیم
کد خبر: 3073

نوشی صوفیانی: لیاقت قهرمانی در جام حذفی را داشتیم

دروازه‌بان تیم فوتبال مس رفسنجان تأکید کرد، شاگردان محرم نویدکیا لیاقت دستیابی به قهرمانی در جام حذفی را داشته‌اند.

داوود نوشی صوفیانی در گفت‌وگویی، درباره شرایط مس رفسنجان در فصل گذشته و عملکرد این تیم اظهار داشت: ما در نیم‌فصل اول بنا به دلایل مختلف شرایط بدی داشتیم، ولی با آمدن محرم نویدکیا وضعیت‌مان بهتر شد و نتایج خوبی گرفتیم. در جام حذفی هم چند تیم مطرح را شکست دادیم و به فینال رسیدیم، ولی متأسفانه قهرمان نشدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا مس رفسنجان در دیدار فینال مقابل سپاهان تن به شکست داد، خاطر نشان کرد: به هر حال در فوتبال بُرد و باخت وجود دارد. ما در بازی‌های زیادی تیم برتر میدان بودیم و بهترین عملکرد را داشتیم، اما در فینال جام حذفی روز بد مس رفسنجان رقم خورد و نتوانستیم آن فوتبال همیشگی را به نمایش بگذاریم.

دروازه‌بان تیم فوتبال مس رفسنجان همچنین یادآور شد: بعد از خوردن گل اول از لحاظ روحی اُفت کردیم و متأسفانه با دریافت گل دوم کارمان خیلی سخت شد. ما بازی‌های خوبی در جام حذفی انجام دادیم و لیاقت قهرمانی در این جام را داشتیم.

نوشی صوفیانی در مورد وضعیتش برای فصل آینده هم  گفت: من چهار سال خوب را در مس رفسنجان داشتم و در حال حاضر بازیکن آزاد هستم. دوست دارم با آرامش و بعد از استراحتی چند روزه یک تصمیم خوب بگیرم و در این بین هر احتمالی هم وجود دارد. 

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار