خشونت در فوتبال زنان ایران: سه بازیکن بستری شدند
کد خبر: 459

خون ریزی و جراحت های ادامه دار؛

خشونت در فوتبال زنان ایران: سه بازیکن بستری شدند

در هفته‌های اخیر، لیگ برتر زنان با خشونت بسیار زیاد بازیکنان دنبال می‌شود.

با گذشت 14 هفته از لیگ برتر زنان، هر هفته به خشونت این لیگ افزوده می‌شود. در همین هفته جاری که مسابقات آن روز دوشنبه 14 اسفند برگزار شد، در جریان 5 بازی برگزار شده، سه بازیکن مجروح و راهی بیمارستان شدند.

در دیدار آوا و پالایش گاز ایلام، سپیده فلاحی در برخورد با مدافع حریف هنگام زدن ضربه سر، به‌شدت مجروح می‌شود. فلاحی در این صحنه برای زدن ضربه سر به هوا می‌پرد و بازیکن آوا هم با یک بازی کاملا خطرناک با کف استوک به پیشانی این بازیکن ضربه می‌زند. نکته عجیب در خصوص این صحنه این است که داور مسابقه هیچ خطایی اعلام نمی‌کند و به جهت اعتراض، به بازیکن مهاجم اخطار می‌دهد. فلاحی اما به دلیل خون‌ریزی شدید راهی بیمارستان شد و پیشونی این بازیکن بخیه خورد.

1998165 تصویری از پیشانی شکسته سپیده فلاحی بازیکن تیم پالایش گاز ایلام.

در دیگر دیدار این هفته زنان، در مصاف پیکان و ملوان انزلی، برخورد دو بازیکن باعث شکستگی بینی مریم رهیده، بازیکن ملوان می‌شود و این بازیکن هم راهی بیمارستان می‌شود. در جریان دیدار ایساتیس کران فارس و کانی کردستان هم فاطمه جاویدان بازیکن تیم ایساتیس کران در برخورد با بازیکن حریف، آسیب شدید از ناحیه سر می‌بیند و این بازیکن هم راهی بیمارستان می‌شود.

1998148 تصویری از مریم رهیده بازیکن ملوان که از ناحیه بینی دچار شکستگی شده.

درحالی که فضای رسانه‌ای فوتبال زنان به‌طور حرفه‌ای پیش نمی‌رود و اتفاقات لیگ برتر زنان اصلا به اندازه کافی در رسانه‌ها بازخورد ندارد؛ نشر خبر مصدومیت شدید سه بازیکن در جریان 5 بازی و روانه بیمارستان شدن این بازیکنان، نشان از اوج خشونت در این لیگ است. این در شرایطی است که در لیگ برتر مردان کمتر شاهد این اتفاقات هستیم که البته علت آن می‌تواند زیر نظر بودن مسابقات فوتبال مردان باشد.

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار