اعتراض باشگاه هوادار به داور بازی مقابل ذوب‌آهن
کد خبر: 536

اعتراض باشگاه هوادار به داور بازی مقابل ذوب‌آهن

باشگاه هوادار با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ نسبت به عملکرد داور بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن در هفته نوزدهم لیگ برتر، اعتراض کرد.

باشگاه هوادار دو روز بعد از پایان این مسابقه با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ نسبت به عملکرد کوپال ناظمی داور این مسابقه اعتراض کرد. البته داور مسابقه نسبت به اعتراضات هر دو تیم با قاطعیت برخورد کرد و به آنها کارت زرد و قرمز نشان داد. با این وجود مربی  بنفش‌پوشان در نشست خبری بعد مسابقه هم نسبت به عملکرد داوری اعتراض و دو گل رقیب را شبهه‌برانگیز خواند.

متن این نامه به شرح زیر است:

«برادر ارجمند جناب آقای محمدرضا کشوری‌فرد
دبیر محترم سازمان لیگ فوتبال
با سلام و احترام
همان‌گونه که استحضار دارید میان دو تیم هوادار تهران و ذوب آهن اصفهان در روز 1402/12/17 دیداری از هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد و با توجه به آنکه هیچ‌گونه حساسیتی بین نیمکت‌های دو تیم و حتی بازیکنان درون زمین چه پیش، چه در جریان و چه پس از بازی وجود نداشته است، متأسفانه کوپال ناظمی داور دیدار سه کارت زرد به بازیکنان و سه کارت قرمز بسیار سخت‌گیرانه و غیرضروری دیگر به اعضای نیمکت هوادار و تعداد زیادی کارت زرد و قرمز نیز به رقیب داده است که نشان می‌دهد به اعتقاد ما قاضی میدان آرامش مناسبی در روز بازی نداشته است و بدین ترتیب آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به مجموعه خصوصی ما که در حال رقابت نابرابر با دیگر باشگاه‌های صنعتی و دولتی می‌باشد، وارد نموده است.

خواهشمند است دستورات لازم درباره بررسی موضوع مطرح شده را صادر و نتیجه را به اطلاع این باشگاه برسانید.

رونوشت ریاست محترم کمیته داوران جهت استحضار».

تیم فوتبال هوادار ,

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار