مهدی طارمی مقابل آرسنال بازی می‌کند
کد خبر: 589

مهدی طارمی مقابل آرسنال بازی می‌کند

مهدی طارمی پس از مدت‌ها دوری از ترکیب تیم فوتبال پورتو؛ در بازی پیش روی این تیم مقابل آرسنال به میدان خواهد رفت.

پایگاه خبری «اسپورت ویتنس» انگلیس به نقل از رسانه‌های پرتغالی گزارش داده‌ که تیم فوتبال پورتو به طور ویژه‌ای مهدی طارمی را برای دیدار دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر آرسنال در لندن آماده کرده است. مهاجم ایرانی این تیم پرتغالی که دیدارهای اخیر تیمش در لیگ برتر فوتبال پرتغال و همچنین بازی رفت با آرسنال را به دلیل مصدومیت از دست داده بود؛ در بازی برگشت مقابل توپچی‌ها در ورزشگاه امارات به میدان خواهد رفت.

بر اساس این گزارش؛ آرسنال که بازی رفت در پرتغال را یک بر صفر واگذار کرده بود در دیدار برگشت کار بسیار سختی برابر تیم سازماندهی شده پورتو خواهد داشت. بازگشت مهدی طارمی نیز خط دفاعی آرسنال را با چالش بیشتری مواجه می‌کند. پورتو در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد اما خیلی‌ها انتظار ندارند این تیم در بازی برگشت همانند بازی رفت با آرسنال عمل کند.

در این گزارش آمده است؛ از سویی بازگشت مهدی طارمی به عنوان یکی از بهترین و باتجربه‌ترین مهاجمان فوتبال پرتغال یک برگ برنده مهم برای پورتو در دیدار برگشت با آرسنال محسوب می‌شود. طارمی با وجود غیبت در بازی‌های اخیر فردا شب می‌تواند در لندن از ابتدا در ترکیب پورتو بازی کند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار