اقدام آلومینیوم برای شکایت رحمتی/ شکایت از یوئل به دادگاه CAS
کد خبر: 984

اقدام آلومینیوم برای شکایت رحمتی/ شکایت از یوئل به دادگاه CAS

باشگاه آلومینیوم اراک در ادامه اقدامات خود برای بازشدن پنجره نقل‌وانتقالاتی، این بار شکایتی در دادگاه حکمیت ورزش مطرح کرده است.

سیدمهدی رحمتی که در روزهای پایانی سال 1400 هدایت تیم فوتبال آلومینیوم اراک را به‌عهده گرفت و حدوداً 1.5 فصل روی نیمکت تیم اراکی نشست، در سال 1402 و پس از اینکه از آلومینیوم جدا شد، از این باشگاه به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

سرمربی پیشین نساجی مازندران معتقد بود باید بخشی از درآمد باشگاه آلومینیوم بابت فروش بازیکنان جوان به او پرداخت شود که کمیته وضعیت، رأی این پرونده را به‌سود سپیدوسبزپوشان استان مرکزی صادر کرد. رحمتی پس از آن، شکایت خود را در کمیته استیناف فدراسیون مطرح کرد که این پرونده هنوز باز است و حکمی در این مورد صادر نشده است.

سنگربان سابق استقلال و تیم ملی ایران اخیراً شکایت مشابهی را در کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) طرح و بدون ذکر جزئیات، به این کنفدراسیون اعلام کرده است که باشگاه آلومینیوم مبلغ لازم را به او پرداخت نکرده است. پس از این اتفاق، باشگاه آلومینیوم همه جزئیات مربوط به شکایت فوق را برای AFC برشمرد و با ارائه پاسخ‌های خود، اعلام کرد که این پرونده در فدراسیون فوتبال هنوز باز است.

پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه آلومینیوم با شکایت والنتینو یوئل هنوز بسته است و مدیران این باشگاه در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل نتوانستند بازیکن جدیدی به‌خدمت بگیرند. شنیده می‌شود مدیران این باشگاه شکایت متقابلی از یوئل در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) مطرح کرده‌اند که همین مسئله ممکن است طرفین را به توافق نزدیک کند و با باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی، زمینه‌ساز صدور مجوز حرفه‌ای آلومینیوم اراک شود.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار