الوعده وفا ملیکا، خاتون قهرمان لیگ زنان شد
کد خبر: 986

با انصراف نماینده ایلام از مصاف با خاتون؛

الوعده وفا ملیکا، خاتون قهرمان لیگ زنان شد

در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ برتر زنان، قهرمانی خاتون بم در این رقابت‌ها قطعی شد.

درحالی که قرار بود عصر امروز از ساعت 19 مسابقات هفته ماقبل پایانی لیگ برتر زنان برگزار شود؛ انصراف پالایش گاز ایلام از مصاف با خاتون بم، قهرمانی این تیم را مسجل کرد و بدین ترتیب خاتون بم موفق به فتح دهمین جام قهرمانی خود در طول ادوار لیگ برتر شد.

خاتون، تنها تیم بدون شکست لیگ برتر زنان که فصل گذشته هم بدون متحمل شدن هیچ شکستی فاتح جام قهرمانی لیگ برتر شده بود؛ در فصل جاری هم طی 17 مسابقه، 13 پیروزی کسب کرد و فقط چهار بار با کسب تساوی برابر حریفان متوقف شد تا بدین ترتیب در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ شانزدهم زنان با 43 امتیاز قهرمانی خود را قطعی کند.

این قهرمانی در شرایطی برای شاگردان مرضیه جعفری در تیم خاتون به دست آمد که این تیم پیش از آغاز این فصل هم در مسابقات جام باشگاه‌های زنان آسیا با کمبود بازیکن دست و پنجه نرم می‌کرد و در ادامه راه با مرگ دلخراش ملیکا محمدی و مصدومیت بهناز طاهرخانی و زهرا خواجوی در همین سانحه تصادف، شرایط برای کسب دهمین قهرمانی بیش از پیش سخت شده بود. اما در نهایت بمی‌ها به وعده‌ای که ملیکا محمدی در ابتدای لیگ در گفت و گو با "ورزش سه" داده بود جامه عمل پوشاندند و موفق به فتح جام قهرمانی لیگ برتر زنان شدند.

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار