آغاز هفته سی‌و‌دوم لیگ جزیره با برد قاطع منچسترسیتی
کد خبر: 1069

آغاز هفته سی‌و‌دوم لیگ جزیره با برد قاطع منچسترسیتی

در نخستین بازی از هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال انگلیس، مدافع عنوان قهرمانی مسابقات موفق شد میزبان خود را با نتیجه‌ای قاطع شکست دهد.

هفته سی‌و‌دوم لیگ جزیره امروز (شنبه) با برگزاری یک بازی از ساعت 15 به وقت تهران آغاز شد که در آن تیم فوتبال منچسترسیتی میزبان خود کریستال‌پالاس را با نتیجه 4 بر 2 شکست داد.

بازی اگرچه با برتری زودهنگام کریستال پالاس به لطف گل دقیقه 3 ژان فیلیپه ماتا آغاز شد اما چندان طول نکشید که سیتی کنترل آن را به دست بگیرد و تیم میهمان در دقیقه 13 با گلزنی کاپیتان کوین دی‌بروینه کار را به تساوی کشاند.

برتری سیتی در نیمه دوم هم ادامه داشت و تنها دو دقیقه پس از آغاز، ریکو لوئیس بازیکن جوان سیتی دومین گل را برای تیمش به ثمر رساند. گل سوم سیتی در دقیقه 66 توسط ارلینگ هالند رقم خورد و چهار دقیقه بعد از او نیز کوین دی‌بروینه دبل کرد و با این گل پیروزی میهمان مسجل شد. کریستال پالاس در دقیقه 86 یکی از گل‌های خورده را توسط اودسونه ادوارد جبران کرد اما این گل برای بازگشتش به بازی کافی نبود.

سیتی با کسب بیست‌و‌یکمین پیروزی خود 70 امتیازی شد و موقتاً از آرسنال 68 امتیازی سبقت گرفت و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به لیورپول در رده دوم ایستاد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار