دیدگاه‌های جالب کاماوینگا درباره مسی، رونالدو و دیگران!
کد خبر: 1239

دیدگاه‌های جالب کاماوینگا درباره مسی، رونالدو و دیگران!

هافبک فرانسوی رئال مادرید از اسطوره باشگاه بارسلونا به عنوان بهترین رقیبش در زمین مسابقه یاد کرد.

اِدواردو کاماوینگا در گفت‌وگو با رسانه فرانسوی «اوه مای گل»، درباره بهترین بازیکنی که تاکنون کنارش بازی کرده، گفت: اگر قرار باشد یک نفر را انتخاب کنم، از آنجایی که سابقه تمرین و بازی به صورت روزانه را کنار کیلیان امباپه نداشته‌ام، به همین خاطر کریم بنزما را انتخاب می‌کنم.

وی همچنین با اشاره به اینکه در رئال مادرید تونی کروس و لوکا مودریچ بیشتر از هر کس دیگری الهام‌بخش او بوده‌اند، درباره اینکه کدام بازیکن رئال بیشتر از همه شاکی است و غُر می‌زند، اظهار داشت: بازیکنان زیادی هستند که غُر می‌زنند اما دنی سبایوس در صدر آنهاست.

هافبک فرانسوی کهکشانی‌ها که وینیسوس جونیور و جود بلینگام را خوش‌‌تکنیک‌ترین بازیکنان حال حاضر رئال مادرید می‌داند، در مواجهه با این پرسش که «آیا بیلنگام از زمان آمدنش به رئال مادرید، شما را غافلگیر کرده است؟»، خاطرنشان کرد: من فکر نمی‌کردم بلینگام بتواند گل‌های زیادی بزند (تا به اینجای فصل 20 گل در رقابت‌های مختلف به ثمر رسانده است). جود در جریان بازی‌ها به ما کمک کرده، چون گلزنی فوق‌‌العاده است. باید البته به کارهایی که بلینگام در زمین انجام می‌دهد هم توجه کرد. کاری که او انجام می‌دهد، فوق‌العاده است.

کاماوینگای 21 ساله در مواجهه با این جمله که «احساس می‌شود که شما کمی ذهنیتی شبیه به ذهنیت کریستیانو رونالدو دارید؟»، گفت: به طور حتم همین‌طور است، کریستیانو یک الگو است. به نظرم او الگویی برای همه است. کاری که رونالدو انجام می‌دهد، فوق‌العاده است و کارهایی که او در دوران حرفه‌ای‌اش انجام داده، باورنکردنی است. ما تنها می‌توانیم از او الهام بگیریم.

وی درباره اینکه کدام ویژگی وینیسیوس جونیور او را بیشتر تحت‌تأثیر قرار داده، اظهار داشت: قدرت و فیزیک بدنی وینیسیوس. او هیچ‌گاه متوقف نمی‌شود. فراتر از آن ذهنیت وینیسیوس هم حرف ندارد.

هافبک رئال مادرید و تیم ملی فرانسه در خصوص اینکه بهترین بازیکنی که تاکنون با او مصاف کرده‌، یادآور شد: لیونل مسی. او در جریان بازی زیاد نمی‌دَود اما وقتی پا به توپ می‌شود، حس می‌کنی که سطح بازی‌اش بسیار بالا است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار