زمان بازگشت گران‌ترین بازیکن جهان مشخص شد
کد خبر: 1267

نیمار از آغاز فصل بعد در ترکیب الهلال

زمان بازگشت گران‌ترین بازیکن جهان مشخص شد

نیمار ستاره برزیلی الهلال که رکورددار گران‌ترین انتقال فوتبال جهان است، به انجام تمرینات بازپروری خود برای بازگشت به میادین ادامه می‌دهد.

نیمار برزیلی، بازیکن الهلال، برنامه درمانی و توانبخشی خود را در مقر این باشگاه در ریاض، پایتخت عربستان، ادامه داد. نیمار در ابوظبی پایتخت امارات حضور داشت تا تیمش را در فینال سوپر قهرمانی عربستان دنبال کند.

نیمار در این فصل با قراردادی هنگفت از پاریس سن ژرمن به الهلال رفت، اما بهترین گلزن تاریخ برزیل تنها 5 بازی با تیم جدیدش انجام داد و سپس در تیم ملی کشورش دچار پارگی رباط صلیبی شد.

نیمار ویدئویی در اینستاگرام منتشر کرد و در حالیکه مدال طلا را در دست داشت و به شوخی گفت: درست مثل روزهای مدرسه که گروه شما تمام کارها را انجام می‌دهد و در پایان شما گرفتن مدرک را جشن می‌گیرید.

رودریگو لاسمار، پزشک تیم ملی برزیل، انتظار دارد نیمار در ابتدای فصل آینده به میادین بازگردد و این بدان معناست که او تابستان امسال کوپا آمریکا را از دست خواهد داد، اما الهلال به یک چهارگانه تاریخی نزدیک شده است. آبی‌ها در غیاب او به 34 پیروزی متوالی در تمامی مسابقات دست یافته‌اند که یک رکورد جهانی است.

نیمار در فصول گذشته دچار مصدومیت‌های زیادی شده است و از زمان انتقالش به قهرمان فرانسه که گران‌ترین قرارداد تاریخ فوتبال محسوب می‌شود، تاثیری که انتظار می‌رفت در پاری سن ژرمن نداشته است.

از سوی دیگر، بازیکنان الهلال پس از یک روز استراحت که ژسوس، سرمربی این تیم پس از بازگشت از ابوظبی و قهرمانی در سوپرجام عربستان به آنها داده بود، تمرینات خود را از عصر شنبه از سر گرفتند.

مدیران باشگاه با همراهی کادر فنی تصمیم گرفتند که این تیم از امارات بازگردد تا سه شنبه هفته آینده در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین امارات برود. آنها می‌خواستند این فرصت را به بازیکنان بدهند که همزمان با عید سعید فطر تعطیلات خود را با خانواده خود سپری کنند، چرا که به دلیل حضور در مسابقات سوپرجام عربستان، گذراندن روزهای اول و دوم در کنار خانواده را از دست دادند.

 

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار