تعلیق بازی اودینزه - رم در پی یک حادثه
کد خبر: 1292

تعلیق بازی اودینزه - رم در پی یک حادثه

نبرد تیم‌های رم و اودینزه در اواسط نیمه دوم به دلیل اتفاقی که برای یکی از بازیکنان تیم میهمان رخ داد، نیمه تمام ماند.

دیدارهای هفته سی‌‌و‌دوم سری A ایتالیا، عصر دیروز(یکشنبه) با برگزاری یک بازی دیگر از ساعت 19:30 به وقت تهران پیگیری شد که در آن تیم‌های فوتبال اودینزه و رم در ورزشگاه داسیا آره‌نا به مصاف هم رفتند و این بازی در دقیقه 70 به دلیل از حال رفتن ایوان اندیکا، مدافع تیم رم نیمه تمام ماند.

اودینزه با گلزنی روبرتو پریرا در دقیقه 23 از میهمان خود پیش افتاد و تا اواسط نیمه دوم هم برنده مسابقه بود تا اینکه روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی رمی‌ها در دقیقه 64 گل تساوی این تیم را به ثمر رساند. با این حال تنها چند دقیقه بعد اندیکا ناگهان نقش بر زمین شد و پزشکان بلافاصله با دستگاه شوک وارد زمین شدند که البته از این دستگاه استفاده نکردند. دلیل از حال رفتن اندیکا هنوز مشخص نشده اما او در حالی سوار بر برانکارد به بیرون از زمین بازی انتقال داده شد که هوشیار بود. گزارش‌ها حاکی از آن است که بازیکن در قفسه سینه‌اش دردی احساس کرده است.

دقایقی بعد از این اتفاق به صورت رسمی اعلام شد که 18 دقیقه باقیمانده از بازی به علاوه وقت‌های تلف شده، در روز دیگری انجام خواهد شد.

در آخرین بازی باقیمانده از هفته سی‌و‌دوم سری A امشب، از ساعت 22:15 اینتر صدرنشین میزبان کالیاری خواهد بود.

در جدول رده‌بندی مسابقات، اینتر 82 امتیازی صدرنشین است. میلان با 69 امتیاز و یوونتوس با 63 امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند. بولونیای 59 امتیازی چهارم است و پس از آن رم با 55 امتیاز (بدون احتساب نتیجه بازی امشب) در رده پنجم قرار دارد. این در حالیست که تنها 6 هفته دیگر به پایان فصل باقی مانده است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار