واکنش فن‌دایک به احتمال جدایی‌اش از لیورپول
کد خبر: 168

واکنش فن‌دایک به احتمال جدایی‌اش از لیورپول

​مدافع هلندی لیورپول به شایعات مطرح شده درباره آینده حرفه‌ای‌اش واکنش نشان داد.

ویرجیل فن‌دایک که شایعه شده او و محمد صلاح به مانند یورگن کلوپ در پایان فصل از لیورپول جدا خواهند شد، می‌گوید نمی‌داند که آیا فصل آینده در جمع سرخپوشان مرسی‌ساید خواهد بود یا خیر. مرد سال یوفا در سال 2019 که در ماه ژانویه 2018 در ازای 75 میلیون پوند از ساوتهمپتون به لیورپول پیوست،‌ به این تیم برای کسب هفت جام مختلف از جمله یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا، یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها و یک قهرمانی در لیگ برتر انگلیس کمک کرده است.

فن‌دایک درباره شایعات مطرح شده در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش و اینکه آیا فصل آینده در این تیم خواهد بود، گفت: باشگاه در پایان فصل کار سختی در پیش خواهد داشت، چون نه‌ تنها باید به فکر یافتن جایگزینی برای کلوپ باشد، بلکه کادر فنی او نیز از تیم خواهند رفت و چیزهای زیادی وجود دارد که تغییر خواهد کرد. بنابراین باشگاه کار سختی خواهد داشت و بسیار کنجکاوم که به کدام سمت خواهم رفت اما زمانی که وضعیت باشگاه مشخص شد، وضعیت خودم را خواهیم دید چه می‌شود. در حال حاضر نمی‌توانم چیزی بگویم.

مدافع هلندی لیورپول در ادامه اظهار داشت: امیدوارم در پایان فصل موفقیتی را کسب کنیم که همه ما آرزوی آن را داریم و هر روز برای آن می‌جنگیم. تا آن زمان احتمالاً شفاف‌سازی بیشتری در مورد آنچه باشگاه برای آینده می‌خواهد، صورت خواهد گرفت و سپس خواهیم دید که آینده حرفه‌ای‌ام چه می‌شود.

فن‌دایک 32 ساله که قرارداد فعلی‌اش با لیورپول در پایان ماه ژوئن 2025 با لیورپول منقضی می‌شود، تاکنون در 246 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 21 گل‌زده و 14 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

دیدگاه‌تان را بنویسید