توخل: می‌خواهیم به فینال ومبلی برسیم/ آنچلوتی یک اسطوره است
کد خبر: 1754

توخل: می‌خواهیم به فینال ومبلی برسیم/ آنچلوتی یک اسطوره است

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ وضعیت تیمش در آستانه بازی با رئال مادرید در در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا را تشریح کرد.

توماس توخل که شاگردانش فردا شب (سه‌شنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا پذیرای رئال مادرید خواهند بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: در مورد در اختیار داشتن لایمر و دلیخت برای بازی فردا نمی‌توانم بگویم که صد درصد آنها را در اختیار خواهیم داشت. آنها هنوز دارند تست‌های نهایی را پشت سر می‌گذارند. اوضاع لایمر اما نسبت به ماتیس و اوپامکانو بهتر به نظر می‌رسد. باید چند ساعت دیگر صبر کنیم و بعد ببینیم آنها در تمرین چطور خواهند بود.

وی همچنین در تمجید از سرمربی رئال مادرید که سابقه هدایت بایرن مونیخ را هم در کارنامه حرفه‌ای‌اش دارد، اظهار داشت: کارهایی که آنچلوتی به عنوان بازیکن و مربی برای فوتبال انجام داده، فوق‌العاده است. او یک اسطوره است اما همچنان مؤدب و فروتن است که این فوق‌العاده است. کارلتو در آستانه به ارمغان آوردن یک قهرمانی دیگر در لالیگا برای رئال است و تیمش را هم به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان رسانده است.

سرمربی بایرن تصریح کرد: ما در تقابل با رئال مادرید به تاکتیک‌ها و البته شانس نیاز ئداریم. ما به ترکیب این دو و تعادل تیمی خوبی نیاز داریم. بازیکنان برنامه و ایده می‌خواهند و در کنارش به آزادی عمل و البته شانس نیاز دارند. برای شکست دادن رئال مادرید به این پکیج نیاز است.

 

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار