امباپه در آستانه خرید خانه راموس در مادرید
کد خبر: 1829

امباپه در آستانه خرید خانه راموس در مادرید

ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن خود را آماده پیوستن به رئال مادرید می‌کند.

کیلیان امباپه که چند ماه پیش به طور رسمی به اعلام باشگاه پاری‌سن‌ژرمن رساند که تمایلی برای تمدید یک ساله قراردادش ندارد و در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد از PSG جدا خواهد شد، به نظر می‌رسد در حال فراهم‌سازی مقدمات حضورش در رئال مادرید است.

باشگاه رئال مادرید که پیش از این در تابستان‌‌های 2022 و 2023 به ترتیب با ارائه پیشنهادهایی به ارزش 200 میلیون یورو و 120 میلیون یورو تلاش‌های ناموفقی برای به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن داشته است، گفته می‌شود این بار برای رسیدن به توافق نهایی با امباپه فاصله چندانی ندارد.   

حالا رسانه اسپانیایی «ووزپوپولی» خبر می‌دهد که کیلیان امباپه می‌خواهد خانه مجلل سرخیو راموس در مادرید را خریداری کند و در این خصوص با هم‌تیمی‌ پیشین خود در ارتیاط مستقیم است. خانه مدافع پیشین رئال مادرید که ارزش آن 18 میلیون یورو تخمین زده شده، در منطقه مورالخا و در شمال شهر مادرید واقع شده است که به والده‌بباس (محل تمرین رئال مادرید) نزدیک است.

پیش از این فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داده بود که کیلیان امباپه 24 ساله در حال نهایی کردن جزئیات انتقالش به رئال مادرید در تابستان پیش رو است و  در این تیم اسپانیایی دستمزدی معادل دستمزد وینیسیوس جونیور و جود بلینگام دریافت خواهد کرد.

ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه این فصل 43گل در 45 بازی برای پاری‌سن‌ژرمن به ثمر رسانده، این در حالی است که تاکنون در 305 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 255 گل و 108 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار