اشرف حکیمی مقصر بزرگ حذف مراکش شد!
کد خبر: 185

اشرف حکیمی مقصر بزرگ حذف مراکش شد!

اشرف حکیمی با خراب کردن پنالتی برابر آفریقای جنوبی باعث حذف تیمش از جام ملت‌های آفریقا شد.

در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آفریقا مراکش و آفریقای جنوبی برابر یکدیگر قرار گرفتند. مراکش که یکی از مدعیان جام بود برابر آفریقای جنوبی به مشکلی جدی خورد.

آفریقای جنوبی به خوبی آنها را کنترل کرد و موفق شد در دقیقه ۵۷ توسط ماکگوپا به گل اول دست یابد. در این بین نقش اشرف حکیمی، یکی از باتجربه‌ترین بازیکنان مراکش، بیشتر از همیشه احساس می‌شد.

حکیمی در بازی‌های مراکش در مرحله گروهی نمایش‌های خوبی ارائه داده بود و موفق شده بود که در بازی اول برابر تانزانیا یک پاس گل ثبت کند.

در دومین بازی دور گروهی نیز او توانست تک‌گل تیمش را مقابل تیم خوب کنگو بزند و در بازی آخر هم با اینکه تاثیر مستقیمی در گل نداشت اما عملکرد خوبی به نمایش گذاشت.

در بازی اما خبری از درخشش نبود. در حالی که بازی با نتیجه ۱-۰ دنبال می‌شد، در دقیقه ۸۲ داور به دلیل خطای اموِلا بر روی ال‌خابی، به سود مراکش پنالتی گرفت. حالا نوبت به نقش‌آفرینی ستاره بود. حکیمی پشت توپ قرار گرفت اما نقشش را به بدترین شکل ممکن ایفا کرد. او ضربه را به تیر افقی دروازه کوبید و توپ با برخورد به تیرک به بیرون رفت تا بهترین شانس مراکش برای ماندن در جام از دست برود. آنها در ادامه گل دوم را هم دریافت کردند و از جام حذف شدند.

wvoblj1d

منبع: ورزش3

دیدگاه‌تان را بنویسید