فرار شاگردان کاناوارو از شکست خانگی مقابل ناپولی
کد خبر: 1901

فرار شاگردان کاناوارو از شکست خانگی مقابل ناپولی

تیم فوتبال اودینزه در آخرین دقایق مصاف خانگی خود با قهرمان فصل گذشته سری A از شکست گریخت و یک امتیاز گرفت.

 در آخرین شب از دیدارهای هفته سی‌و‌پنجم سری A ایتالیا، شب گذشته (دوشنبه) دو مسابقه برگزار شد که در آخرین آنها تیم فوتبال ناپولی در خانه اودینزه بحران‌زده به تساوی یک - یک رضایت داد.

این بازی در حالی با تقسیم امتیازات به پایان رسید که ناپولی در دقیقه 51 توسط ویکتور اوسیمن به گل رسید و تا پایان 90 دقیقه هم با این گل برنده میدان بود، اما ایساک ساکسس در دقیقه دوم وقت‌های تلف‌شده نیمه دوم برای اودینزه گلزنی کرد تا شاگردان فابیو کاناوارو در آخرین لحظات از شکست خانگی فرار کنند.

این نتیجه عملاً کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را برای ناپولی غیرممکن کرد، چرا که با وجود 51 امتیازی شدن شاگردان فرانچسکو کالتزونا در فاصله سه هفته به پایان لیگ، اختلاف آنها با آتالانتای رده پنجمی را به 9 امتیاز افزایش داد آنهم در حالی که آتالانتا یک بازی کمتر انجام داده است و در نبرد‌های رو در رو و تفاضل گل نسبت به ناپلی‌ها وضعیت بهتری دارد. (آتالانتا در بازی اول روز گذشته سری A، موفق شده بود میزبان سقوط کرده خود سالرنیتانا را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و با 60 امتیاز به رده پنجم صعود کند).

اودینزه اما با کسب این تساوی 30 امتیازی شد و اگرچه همچنان در رده هجدهم و منطقه سقوط جدول قرار دارد، اما شانس خود برای بقا در سری A را کمی افزایش داد.

در جدول رده‌بندی سری A، اینتر قهرمان زودهنگام مسابقات با 89 امتیاز، میلان با 71 امتیاز، یوونتوس با 66 امتیاز و بولونیا با 64 امتیاز رده‌های اول تا چهارم را در اختیار دارند.

 

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار