فلیک به نیمکت بایرن مونیخ نزدیک شد
کد خبر: 1936

فلیک به نیمکت بایرن مونیخ نزدیک شد

بازگشت هانسی فلیک به بایرن مونیخ حالا تبدیل به موضوعی داغ در این باشگاه آلمانی شده است.

باشگاه بایرن مونیخ که همچنان در تلاش برای یافتن سرمربی جدید خود جهت جانشینی توماس توخل در پایان فصل جاری است، به نظر می‌رسد از اریک‌ تن‌هاخ دور شده و به هانسی فلیک نزدیک‌. نشریه آلمانی «بیلد» چاپ مادرید در این خصوص گزارش داد؛ اریک تن‌هاخ سرمربی جدید بایرن مونیخ نخواهد بود و این باشگاه بوندس‌لیگایی دیگر دنبال استخدام این مربی هلندی نیست.

طبق این گزارش؛ هانسی فلیک حالا کاندیدای اصلی برای نیمکت مربیگری بایرن مونیخ است. این مربی آلمانی هم از بازگشت به بایرن استقبال می‌کند و این باشگاه برای او خاص و مهم است. بازگشت فلیک به نیمکت بایرن مونیخ به معنای بازگشت تونی تاپالوویچ به بایرن خواهد بود که در دوران ناگلسمان از این تیم کنار گذاشته شد، کسی که در دوره مربیگری فلیک نه‌تنها مربی دورازه‌بان‌های باواریایی‌ها بود، بلکه یکی از دستیاران او هم به شمار می‌آمد.

شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت آلمان» هم گزارش داد؛ احتمال حضور اریک تن‌هاخ روی نیمکت بایرن در حال حاضر بسیار بعید است. باشگاه می‌خواهد هر چه زودتر درباره انتخاب سرمربی جدید تصمیم‌گیری کند، این در حالی است که وضعیت این مربی هلندی در منچستریونایتد نامشخص است. علاوه بر این، تن‌هاخ مصمم است که سال پایانی قراردادش را هم در منچستریونایتد بماند. هیچ مذاکره‌ای هم با این مربی هلندی انجام نشده است.

فلیک 59 ساله که شهریور ماه سال گذشته از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال آلمان اخراج شد، از آن زمان تاکنون هدایت تیمی را برعهده نداشته است، این در حالی است که اخیراً نام او را به بارسلونا لینک کرده بودند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال آلمان در مدت یک و نیم سال حضورش روی نیمکت سرمربیگری بایرن مونیخ (2019 تا 2021) این تیم را به هفت عنوان قهرمانی مختلف رساند که از آن جمله می‌توان به یک قهرمانی در بوندس‌لیگا، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها اشاره کرد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار