آتالانتا با صعود به فینال لیگ اروپا به اینتر ضرر زد
کد خبر: 1996

آتالانتا با صعود به فینال لیگ اروپا به اینتر ضرر زد

شاگردان جان پیرو گاسپرینی با صعود به فینال رقابت‌های لیگ اروپا، ناخواسته به رقیب خود در سری A ضرر زدند.

صعود آتالانتا به فینال لیگ اروپا و آبروداری این تیم برای کالچو در رقابت‌های اروپایی اگر همه ایتالیایی‌ها و طرفداران فوتبال این کشور را خوشحال کرده باشد، قطعاً به مذاق هواداران اینتر خوش نیامده است؛ دلیل آنهم ضرری است که از بابت موفقیت آبی‌و‌مشکی‌پوشان برگامو به نراتزوری وارد شده است.

آتالانتا برای صعود به فینال لیگ اروپا، مارسی فرانسه را از سر راه برداشت تیمی که خواکین کورئا مهاجم آرژانتینی اینتر به‌صورت قرضی برای آن توپ می‌زند. طبق قراردادی که خواکین را از اینتر به مارسی برد، تیم فرانسوی در صورت قهرمانی در لیگ اروپا ملزم به خرید قطعی این بازیکن می‌شد، اما حذف مارسی اینتر را از این درآمد باز می‌دارد.

اینتر، تابستان سال گذشته خواکین را برای یک فصل و در ازای دو میلیون یورو به مارسی قرض داد و شرطی را در قرارداد انتقال او گنجاند که به موجب آن در صورت صعود مارسی به فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا، باشگاه فرانسوی مجبور می‌شد با پرداخت 10 میلیون یوروی دیگر، قرارداد بازیکن آرژانتینی را قطعی کند. آتالانتا اما در مجموع دو بازی رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی حریفش را با نتیجه 4 بر یک شکست داد.

به این ترتیب با توجه به وضعیت نه چندان جالب مارسی در رقابت‌های داخلی، انتظار نمی‌رود که این باشگاه برای خرید قطعی کورئا دست به جیب شود و ممکن است او به اینتر برگردانده شود، تیمی که هنوز یک سال دیگر با آن قرارداد دارد. در این میان اما شبکه TNT اسپورتس آرژانتین اعلام کرد که باشگاه استودیانتس آرژانتین به خرید کورئا تمایل دارد. اینتر سال 2021 برای خرید کورئا از لاتزیو 33.3 میلیون یورو پرداخت.

 

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار