گواردیولا: اگر تاتنهام را نبریم، قهرمان نمی‌شویم
کد خبر: 2052

گواردیولا: اگر تاتنهام را نبریم، قهرمان نمی‌شویم

پپ گواردیولا اطمینان دارد که امتیاز از دست دادن در زمین تاتنهام یعنی خداحافظی با قهرمانی لیگ.

، منچسترسیتی فردا شب در یک بازی بسیار حساس در زمین تاتنهام به میدان خواهد رفت و اگر می‌خواهد قهرمان شود، باید برنده شود. 

سیتی با کسب سه امتیاز این بازی فقط یک برد دیگر تا قهرمانی فاصله خواهد داشت و می‌تواند شنبه در هفته پایانی فصل جام را بالای سر ببرد. سیتی اکنون با یک امتیاز کمتر در رده دوم بعد از آرسنال قرار دارد و یک بازی کمتر انجام داده است.

2021405

پپ گواردیولا در نشست خبری این بازی در مورد خطر تاتنهام گفت: «این واضح است. ما یک گزینه داریم؛ باید بازی را ببریم. ما برای همین هدف برابر تاتنهام قرار خواهیم گرفت. کاملا مشخص است که اگر مقابل تاتنهام برنده نشویم، قهرمان نخواهیم شد.»

پپ گواردیولا در مورد اینکه آیا از رقابت قهرمانی این فصل می‌برد یا نه گفت: «بله، کاملا.»

وضعیت مصدومان: «جک گریلیش کاملا بهبود یافته است. ناتان آکه دیروز خیلی بهتر بود. حالا یک جلسه تمرینی خواهیم داشت و خواهیم دید که آیا او می‌تواند تمرین کند یا خیر. مشکل او جدی نیست، اما فقط دو روز از بازی قبلی گذشته است.»

پپ در مورد انگیزه بالای تیمش گفت: «ما می‌دانیم برای چه چیزی بازی می‌کنیم. باید انگیزه و تمرکز مناسب در تیم وجود داشته باشد. اگر در این بازی‌ها سست باشیم، تاوانش را خواهیم داد.»

پپ گواردیولا می‌گوید بازی دیروز منچستریونایتد-آرسنال را تماشا کرده است (برتری 0-1 توپچی‌ها): «احساس می‌کنم که شکست دادن آرسنال این روزها خیلی سخت است، زیرا آنها در همه پست‌ها به تعادل خوبی رسیده‌اند. فردا ما آخرین فرصت خارج از خانه را داریم و اگر ببریم می‌توانیم در خانه کار را تمام کنیم.»

پپ گواردیولا در مورد راز ثبات منچستر سیتی گفت: «سلسله مراتب درست، باشگاهی با سازماندهی قدرتمند، بازیکنان باکیفیت و آنقدر متواضع که می‌دانند هر بازی را می‌توان باخت و در عین حال می‌توان برنده شد. پس با یک باخت کار تمام نمی‌شود. تیم ثبات خوبی دارد و این یک واقعیت است.»

تاتنهام: «من برای این تیم و مربی‌اش پوستکوگلو احترام بسیار زیادی قائلم و یک بازی سخت در انتظارمان خواهد بود.»

منبع: ورزش3
  • ناشناس ارسالی در

    هیجان
    و دیگر هیچ

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار