دو ستاره سرشناس الهلال در فهرست فروش به خاطر نیمار
کد خبر: 2110

دو ستاره سرشناس الهلال در فهرست فروش به خاطر نیمار

باشگاه الهلال برای اضافه کردن نیمار به فهرست بازیکنان خارجی خود مجبور است دو بازیکن را از فهرست کنار گذارد.

نیمار یک فصل تلخ و ناامید کننده را با الهلال تجربه کرد. این بازیکن برزیلی که با جدایی از پاری سن ژرمن به الهلال پیوست در همان ابتدای فصل با تیم ملی فوتبال برزیل رباط صلیبی پاره کرد و کل فصل را از دست داد.

نیمار رفته رفته به شرایط بازی رسیده است که البته فصل تقریبا برای الهلال در حال تمام شدن است و به این  ترتیب هواداران نیمار برای دیدن او با پیراهن الهلال باید منتظر فصل بعد باشند.

سعودی اسپورت نوشت: فهرست خارجی الهلال پر است و پیش‌بینی می‌شود که تیم تغییرات کمی در تابستان داشته باشد. الهلال برای اضافه کردن نیمار به فهرست مجبور است دو بازیکن تیم را بفروشد. رنان لودی و میشل دلگادو دو ستاره سرشناس تیم هستند که به احتمال خیلی زیاد با اضافه شدن نیمار جدا خواهند شد.

رنان لودی در فصل نقل و انتقالات زمستانی از اتلتیکو مادرید به الهلال پیوست اما به ندرت برای تیم به میدان رفت این درحالی است که میشل دلگادو در دو سه فصل اخیر یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار الهلال بوده است.

الهلال یک فصل درخشان را تجربه کرد و با اقتدار عنوان قهرمانی را در لیگ عربستان به دست آورد هر چند که در لیگ قهرمانان آسیا شکستی باور نکردنی را برابر العین تجربه کرد و از دور رقابت ها حذف شد.

 

منبع: ايسنا
  • PM ارسالی در

    نیمار بازیکن خوبیه ولی خیلی مصدومه

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار