توقف ناپولی در آخرین بازی خارج از خانه فصل
کد خبر: 2143

توقف ناپولی در آخرین بازی خارج از خانه فصل

قهرمان فصل گذشته سری A با قبول تساوی در فلورانس، یک بازی بدون بردن دیگر به کارنامه‌اش در فصل ۲۴-۲۰۲۳ اضافه کرد.

در آغاز هفته سی‌و‌هفتم، هفته ماقبل پایانی فصل جاری رقابت‌های سری A ایتالیا، شب گذشته (جمعه) از ساعت 22:15 به وقت تهران، در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس، تیم فوتبال فیورنتینا پذیرای ناپولی بود که این بازی با تساوی 2-2 خاتمه یافت.

ناپولی با گلزنی امیر رحمانی در دقیقه 8 پیش افتاد و تا دقیقه 40 که کریستیانو بیراگی گل تساوی را برای فیورنتینا زد، از میزبانش پیش بود. فیورنتینا قبل از رفتن به رختکن گل دوم را هم در دقیقه 42 توسط امبالا انزولا زد و برنده نیمه نخست را به پایان رساند.

در نیمه دوم اما ناپلی‌ها توسط ستاره گرجستانی‌شان خویچا کوارتسخلیا در دقیقه 57 دروازه فیورنتینا را گشودند تا دست خالی به خانه برنگردند، هرچند که این یک امتیاز و حتی پیروزی هم فرقی به حال‌شان نداشت، چرا که آنها از کسب تمامی سهمیه‌های رقابت‌های اروپایی فصل آینده بازمانده‌اند.

با این نتیحه فیورنتینا 54 امتیاز شد و در رده هشتم جدول سری A، یک پله بالاتر از ناپولی 52 امتیازی قرار گرفت.

امروز دو بازی دیگر در هفته ماقبل آخر سری A برگزار می‌شود که در بازی اول لچه از آتالانتا پذیرایی می‌‌کند و در بازی دوم از ساعت 22:15 تورینو میزبان میلان خواهد بود.

در جدول رده‌بندی مسابقات، اینتر قهرمان زودهنگام سری A با 92 امتیاز در صدر قرار دارد و پس از آن میلان با 74 امتیاز دوم است. بولونیا و یوونتوس نیز هر دو با 67 امتیاز و بر حسب تفاضل گل به ترتیب در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار