تمرین اهدای جام در خانه آرسنال جنجال‌ساز شد
کد خبر: 2179

تمرین اهدای جام در خانه آرسنال جنجال‌ساز شد

در سناریویی جنجال‌آفرین، مسئولان برگزار کننده مسابقات لیگ برتر انگلیس خود را برای برگزاری مراسم اهدای جام در ورزشگاه خانگی آرسنال آماده کردند.

به نقل از سان؛ امروز (یکشنبه) سرنوشت مسابقات لیگ برتر انگلیس در فصل 2023-24 مشخص و یکی از دو تیم منچسترسیتی یا آرسنال قهرمان خواهد شد. سیتی بخت اول قهرمانی است، چرا که با 2 امتیاز بیشتر نسبت به آرسنال در صدر جدول قرار دارد و برای کسب جام فقط کافی است که در خانه خودش، ورزشگاه اتحاد بر وستهام غلبه کند. با این حال کلیپی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد مسئولان برگزار کننده مراسم اهدای جام قهرمانی را در ورزشگاه امارات لندن در حال تمرین اهدای مدال و جام قهرمانی نشان می‌دهد. در این کلیپ شنیده می‌شود که گوینده ورزشگاه نام آرسنال را به عنوان قهرمان لیگ معرفی و از بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم دعوت می‌کند که برای دریافت مدال‌های‌شان روی سکو بروند.

انتشار این کلیپ در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی جنجال بزرگی به راه انداخته و واکنش‌های متفاوتی را از سوی کاربران به همراه داشته است. در حالی که گروهی از کاربران طرفدار آرسنال این موضوع را به فال نیک گرفته‌اند و آن را نشانه‌ای از قهرمانی احتمالی تیم‌شان به لطف پیروزی برابر اورتون و همزمان شکست سیتی برابر وستهام دانسته‌اند، گروهی از هواداران سیتی این اتفاق را دستمایه طنز قرار داده‌اند. برخی دیگر هم به این ماجرا مشکوک شده‌اند و بنابرین باید انتظار جنجالی بزرگتر را داشت؛ اگر معجزه‌ای رقم بخورد که طی آن دست سیتی از جام کوتاه بماند و آرسنال برای اولین بار پس از 20 سال قهرمان شود.

لیگ برتر فوتبال انگلیس , تیم فوتبال آرسنال انگلیس ,

اینکه آیا تمرینی مشابه در ورزشگاه اتحاد، خانه منچسترسیتی هم انجام شده یا نه مشخص نیست اما با توجه به شرایط صدر جدول و امکان قهرمانی هر یک از دو تیم بالانشین، دو جام مشابه به ورزشگاه‌های اتحاد و امارات برده خواهد شد.

بازی‌های هفته پایانی لیگ برتر انگلیس، امروز (یکشنبه) به صورت همزمان از ساعت 18:30 به وقت تهران، آغاز خواهند شد.

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار