سومین مربی گران جهان در آنفیلد
کد خبر: 2218

سومین مربی گران جهان در آنفیلد

آرنه اسلوت با انتقالش به لیورپول به سومین مربی گران جهان تبدیل شد و به‌زودی نیز قرار است تمرین‌های تیمش را برای شروع فصل جدید شروع کند.

لیورپول برای آرنه اسلوت ۱۱.۸ میلیون دلار به باشگاه هلندی فاینورد پرداخت کرد و این مربی به این ترتیب به سومین مربی گران‌قیمت تاریخ فوتبال تبدیل شد. اسلات قراردادی سه‌ساله با قرمزها امضا خواهد کرد تا جانشین یورگن کلوپ شود.

به نوشته سایت لیورپول، آنفیلدی‌ها تمرین‌هایشان برای فصل جدید را از هشت تا ۱۵ ژوئیه آغاز خواهند کرد و اسلوت نیز قرار است از اول ژوئن در تمرین‌های این تیم حضور داشته باشد.

روبن آموریم، سرمربی اسپورتینگ، که با این تیم قهرمانی در لیگ پرتغال را به دست آورد، گزینه دیگر لیورپول برای جانشینی یورگن کلوپ بود ولی این مربی در پرتغال باقی ماند تا لیورپول سراغ اسلوت برود.

انتقال گراهام پاتر به چلسی با هزینه ۲۶.۹ میلیون دلاری او را به گران‌ترین مربی فوتبال جهان تبدیل کرده است و در ادامه انتقال یولیان ناگلزمان از لایپزیگ به بایرن مونیخ دومین انتقال گران‌قیمت در بین مربی‌های فوتبال جهان بوده است.

اسلوت همچنین مشتاق است تعدادی از اعضای کادر فنی فاینورد را نیز با خودش به آنفیلد ببرد. سیپکه هالشوف، روبین پیترز و اتین راینن سه مربی‌اند که همراه با اسلوت راهی آنفیلد خواهند شد. هدف اسلوت این است که تفکرش را در سریع‌ترین زمان ممکن در لیورپول پیاده کند. وقتی قرمزها به تمرین‌های پیش‌فصل بیایند، باید خودشان را با یک سبک بازی جدید سازگار کنند و این می‌تواند کار اسلوت را در شروع سخت کند.

کلوپ در ۹ سال گذشته برای لیورپول هفت جام قهرمانی به دست آورد. مهم‌ترین دستاورد سرمربی آلمانی با قرمزهای بندر آنفیلد، قهرمانی در لیگ برتر انگلیس بعد از ۳۰ سال و همچنین ششمین قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا بود.

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار