حمایت گواردیولا از حضور احتمالی کمپانی روی نیمکت بایرن مونیخ
کد خبر: 2276

حمایت گواردیولا از حضور احتمالی کمپانی روی نیمکت بایرن مونیخ

سرمربی منچسترسیتی از احتمال حضور ونسان کمپانی روی نیمکت مربیگری بایرن مونیخ حمایت کرد.

باشگاه بایرن مونیخ که در ادامه جستجوهای خود برای یافتن گزینه‌ای مناسب برای جانشینی توماس توخل در تابستان پیش‌رو به نام ونسان کمپانی سرمربی بلژیکی تیم برنلی رسیده، در تلاش برای نهایی کردن حضور او روی نیمکت باواریایی‌ها است. بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت آلمان»؛ مذاکرات بین بایرن مونیخ و برنلی بر سر ونسان کمپانی در مراحل پیشرفته‌ای در جریان است.

طبق این گزارش؛ انتظار می‌رود طرفین امروز یا فردا (شنبه یا یکشنبه) به توافق بر سر رقم غرامت فسخ قرارداد کمپانی 38 ساله برسند، رقمی که اننظار می‌رود چیزی بین 10 میلیون یورو تا 15 میلیون یورو باشد. مکس ابرل (عضو هیئت مدیره ورزشی باشگاه بایرن مونیخ) و کریستوف فروند (مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن) حتی با کمپانی درباره ترکیب تیم، نقل‌وانتقالات احتمالی و ادغام بازیکنان جوان در تیم صحبت کرده‌اند.

پپ گواردیولا که زمانی ونسان کمپانی در منچسترسیتی شاگردش بود، درباره احتمال حضور این مربی بلژیکی روی نیمکت بایرن مونیخ گفت: خیلی خوشحالم که بین بایرن مونیخ و ونسان ارتباط برقرار شده است. کمپانی مربی خوبی است و مهم نیست که برنلیِ تحت‌هدایت او از لیگ برتر سقوط کرد. نظر خوبی در مورد کار ونسان، شخصیتش، دانش او از فوتبال و نحوه برخوردش با رسانه‌ها دارم.

سرمربی منچسترسیتی که بین سال‌های 2013 تا 2016 خود سرمربی بایرن مونیخ بود و این تیم را به هفت قهرمانی از جمله سه قهرمانی در بوندس‌لیگا و دو قهرمانی در جام حذفی آلمان رساند، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد:  من دوست دارم بایرن بهترین تصمیم را بگیرد چون آنها سزاوارش هستند. من آن باشگاه را دوست دارم و به دلایل بسیار زیادی عاشق بایرن هستم، به خصوص مردم مونیخ.  

طبق گزارش «اسکای اسپورت آلمان» مدیران ارشد باشگاه بایرن مونیخ از جمله اولی هوینس خواهان بازگرداندن هانسی فلیک به بایرن بودند (کسی که روز گذشته سرمربی جدید بارسا لقب گرفت)، اما مکس ابرل طرح بازگشت او به نیمکت این تیم را وتو و روی استخدام کمپانی پافشاری کرد و به مدیران بایرن گفته چیز خاصی در وجود این سرمربی بلژیکی  می‌بیند.

بایرن مونیخ این فصل با توماس توخل نتوانست عنوانی به دست بیاورد و همان‌طور که طرفین اخیراً توافق کرده بودند، با پایان یافتن فصل مسیرشان را از هم جدا کردند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار