آلگری از یوونتوس شکایت کرد
کد خبر: 2285

آلگری از یوونتوس شکایت کرد

سرمربی سابق بانوی پیر از مدیران این باشگاه به دلیل خودداری از پرداخت حقوق فصل آخر قراردادش شکایت کرد.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس که دو هفته پیش و درست یک روز پس از قهرمان کردن بیانکونری در جام حذفی ایتالیا، اخراج شد فرایند حقوقی مربوط به مطالبه حقوق فصل آخر قراردادش از یووه را آغاز کرده است.

به گزارش کالچومرکاتو، یوونتوس با این دلیل که حرکات پرخاشگرانه آلگری در اواخر بازی فینال جام حذفی تخطی از مفاد انضباطی مندرج در قرارداد وی و مغایر با ارزش‌های اخلاقی باشگاه بوده است، قرارداد این مربی اهل لیورنو را به‌صورت یکطرفه فسخ کرده است و با استناد به همین دلیل هم از پرداخت حقوق فصل آخر قرارداد او خودداری کرده است.

با توجه به اینکه آلگری هنوز یک فصل دیگر قرارداد داشت، مجموع حقوق ثابت و پاداش‌های او به 9 میلیون می‌رسد. با احتساب مالیاتی که به حقوق آلگری تعلق می‌گیرد، یوونتوس بابت تسویه حساب با او چیزی حدود 20 میلیون یورو متحمل هزینه خواهد شد و از این رو سعی کرده است که راهی برای نپرداخت این رقم پیدا کند.

آلگری در فصل آخر دومین دوره مربیگری‌اش با یوونتوس، برخلاف شروعی امیدوارکننده، پایانی ناامیدکننده داشت که منجر به سقوط این تیم به رده چهارم جدول شد و به این ترتیب حتی قهرمانی در کوپا ایتالیا نیز نتوانست او را نجات دهد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار