چرا اینتر روی طارمی دست گذاشت؟
کد خبر: 2297

چرا اینتر روی طارمی دست گذاشت؟

گاتزتا دلو اسپورت تطبیق‌پذیری بالای مهدی طارمی را علت اصلی خرید او از سوی باشگاه اینتر دانست.

قرارداد مهاجم ۳۱ساله پورتو با این تیم پرتغالی به پایان رسید و او تصمیم گرفت به عنوان بازیکن آزاد راهی اینتر شود. اینتر در کنار این بازیکن ایرانی، پیوتر زیلینسکی، هافبک ناپولی؛ را نیز به خدمت گرفته است.

چرا پیرو آوسیلیو تصمیم گرفت مهدی طارمی را به اینتر ببرد؟

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت به بررسی انتقال مهدی طارمی به اینتر پرداخت و توضیح داد چرا پیرو آوسیلیو، مدیر ورزشی اینتر، مهدی طارمی را مد نظر گرفت و در نهایت با او به توافق رسید.

مدیر اینتر، طارمی را به عنوان بازیکنی مناسب برای تقویت بخش هجومی تیم تحت هدایت سیمونه اینزاگی به این مربی معرفی کرد و اینزاگی نیز موافقتش را با خرید طارمی اعلام کرد. در واقع توانایی بازیکن ایرانی در بازی به عنوان مهاجم مرکزی یا مهاجم کناری دلیل علاقه اینتر به او بوده است.

این ویژگی آوسیلیو را متقاعد کرد که برای جذب بازیکن ایرانی پافشاری کند. همه چیز نهایی شده و فقط اعلام رسمی انتقال طارمی به اینتر باقی مانده است. ستاره پورتو به این ترتیب به‌زودی در کنار لائوتارو مارتینس بازی خواهد کرد. این بازیکن آرژانتینی با مارکوس تورام که تابستان گذشته در یک انتقال آزاد به نراتزوری پیوست، همکاری خوبی داشت و طارمی در مواقع لزوم می‌تواند جایگزین هر یک از این دو نفر در بازی‌های فصل آینده شود. مارکو آرناتوویچ نیز می‌تواند به عنوان گزینه چهارم باقی بماند. این در شرایطی است که الکسیس سانچس با اتمام قراردادش در پایان فصل به سمت درهای خروجی خواهد رفت.

 

طارمی هفته قبل به میلان سفر کرد. فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه‌های مشهور فوتبال ایتالیا، در پستی اینستاگرامی که بعداً حذفش کرد، این موضوع را فاش کرد. این مدیر برنامه که روی انتقال این بازیکن ایرانی به اینتر کار می‌کرد، اعلام کرد که طارمی خیلی زود شیفته شهر میلان شده است.

مهاجم ایرانی در این فصل با ۱۰ گل و هفت پاس گل در تمامی رقابت‌ها کارش را با پورتو به پایان برد.

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار