رونمایی رسمی از پیراهن جدید رئال مادرید با حضور ناچو
کد خبر: 2543

رونمایی رسمی از پیراهن جدید رئال مادرید با حضور ناچو

قهرمان اروپا از پیراهن جدید خود برای فصل ۲۵-۲۰۲۴ رونمایی کرد.

باشگاه رئال مادرید که چند روز پیش با سرمربیگری کارلو آنچلوتی و با شکست 2 بر صفر بوروسیا دورتموند در فینال لیگ قهرمانان اروپا، برای پانزدهمین بار به قهرمانی در اروپا رسید، از پیراهن‌های جدید خود برای فصل آینده رونمایی کرد. پیراهن جدید کهکشانی‌ها که همانند فصل گذشته تولید کمپانی «آدیداس است»، یکدست سفیدرنگ است و روی سرشانه‌های آن سه خط معروف آدیداس به رنگ مشکی دیده می‌شود. در پس‌زمینه این پیراهن طرحی خاص دیده می‌شود که به آن جلوه خاصی داده است.

نکته جالب در این رونمایی حضور ناچوی 34 ساله در تصاویر منتشرشده است، بازیکنی که پیش از این گفته می‌شود قصد جدایی از رئال مادرید را دارد. این مدافع اسپانیایی که تاکنون با رئال مادرید 25 عنوان قهرمانی در رقابت‌های مختلف به دست آورده، از سال 2001 در عضویت باشگاه رئال مادرید است و در سال 2011 هم به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کرد. قرارداد فعلی او با رئال در پایان ماه جاری میلادی منقضی می‌شود.

تیم فوتبال رئال مادرید , لیگ قهرمانان اروپا , تیم فوتبال رئال مادرید , لیگ قهرمانان اروپا , تیم فوتبال رئال مادرید , لیگ قهرمانان اروپا , تیم فوتبال رئال مادرید , لیگ قهرمانان اروپا , تیم فوتبال رئال مادرید , لیگ قهرمانان اروپا ,

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار